strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Gwiezdne Wojny w Szczecinie!
czwartek · 12 wrzesnia 2013 · 06:57 · Lorienjo · źródło: Imperator Franki

Już w sobotę 14 wrzesnia 2013 roku zapraszamy wszystkich fanów ze Szczecina i okolic na imprezę Gwiezdne Wojny w Galerii! To impreza obowiązkowa dla każdego fana Star Wars w dowolnym wieku!Kiedy: Sobota 14 wrzesnia 2013, godziny 12:00 - 18:00Gdzie: Szczecin, Galeria Gryf (Carrefour)Moc atrakcji: Galeria zaprasza na niesamowite spotkanie z postaciami ze znanej sagi filmowej. Spotkaj Lorda Vadera, rycerzy Jedi oraz oszałamiająco realistycznego robota R2-D2 w pełnej skali! Dodatkowe atrakcje w postaci nauki władania mieczem świetlnym, szkolenia młodych padawanów, konkursów z nagrodami, rozgrywek na konsolach Xbox Kinect oraz budowania postaci Lorda Vadera z klocków Lego na pewno pozostaną w pamięci dzieci. Zapraszamy do świetnej zabawy!Na profilu Facebookowym Fanatyka można zobaczyć migawki video z innych miast, w których impreza już się odbyła.STOISKO STAR WARS Na tej imprezie nie mogło zabraknąć Twojego ulubionego sklepu z zabawkami Star Wars! :-) Sklep Fanatyk.pl będzie dostępny od 12:00 do 18:00 z gadżetami w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016