strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Żołnierze Imperium promują gwiezdne zabawki w sieci sklepów SMYK
czwartek · 2 grudnia 2010 · 19:29 · Rif

Święta zbliżają się wielkimi krokami – Imperator ubiera choinkowe drzewko, Lord Vader piecze pachnący piernik, a moff Tarkin uczy się grać kolędy na gitarze. Co robią w tym czasie szeregowi żołnierze Imperium z Polish Garrison? Zdobywają sklepy SMYK w największych polskich miastach, promując w nich zabawki firmy Hasbro z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Tegoroczna akcja promocyjna jest drugą edycją współpracy firmy Hasbro i Legionu 501. Tak jak w roku ubiegłym, tak i tym razem głównym zadaniem wysłanników Imperatora jest zainteresowanie dzieci Gwiezdnymi Wojnami poprzez szeroko pojętą zabawę.

Jak dotąd żołnierze Polish Garrison pojawili się w trzech sklepach SMYK. 20. listopada odwiedzili gdańską Matarnię (po minirelację zapraszamy tutaj: http://www.flc.h2.pl/www/bin/n251110.htm), a w ostatni weekend listopada zajęli dwa sklepy w strategicznych polskich miastach – Bydgoszczy i Wrocławiu. Działania legionistów odbywały się w sobotnie popołudnie (od godziny 12:00 do18:00) i polegały na promocji zabawek z gwiezdnego uniwersum w centrach handlowych – bydgoskim Focus Parku i wrocławskiej Magnolii. Zadaniem żołnierzy było zapoznanie klientów z najnowszą ofertą zabawek z firmy Hasbro, a przy tym podszkolenie dzieci w znajomości sagi Star Wars. Mali kadeci mogli przekonać się na własne oczy, że strzelanie z blastera to nie bułka z masłem, a złożenie własnego miecza świetlnego wymaga nie lada umiejętności. Siły imperialne chętnie służyły pomocą, ale dzieci jak zwykle zawstydzały je celnymi strzałami i ogromną wiedzą na temat gwiezdnej sagi.

Na kolejną odsłonę spotkań z Legionem 501. w sklepach z zabawkami SMYK żołnierze serdecznie zapraszają ponownie do Bydgoszczy (już w ten weekend, 4. grudnia) i Warszawy (weekend 11. i 12. grudnia). Ostatnim przystankiem dla sił Imperium w tegorocznej akcji promocyjnej będzie Wrocław, w którym żołnierze Imperatora pojawią się drugi raz 18. grudnia.

Aleksandra ‘Lady Sandman’ Świst


Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z obu akcji przeprowadzonych 27 listopada:

Imperialny oddział bez problemów zdobył SMYK w bydgoskim Focus Parku.


Anakin Skywalker pełnił wartę w SMYKu wrocławskim...

...wtórował mu Tusken, który rozdawał ulotki.

Dzieci chętnie próbowały swoich sił w składaniu miecza świetlnego...


... i równie ochoczo szkoliły się w strzelaniu z blastera.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016