strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
LXXXI Spotkanie BFSW 04.12.10
środa · 1 grudnia 2010 · 21:58 · DantE · źródło: BFSWPierwsza sobota każdego miesiąca to oczywiście data spotkań BFSW. Nie inaczej jest i tym razem. Niestety nastąpi mała zmiana miejsca spotkania. W najbliższą niedzielę w Bydgoszczy odbywa się II Tura Wyborów na urząd prezydenta miasta, więc MDK 4 (miejsce naszych spotkań), jako lokal wyborczy, jest w najbliższy weekend zamknięty i osoby trzecie nie mogą przebywać na takim terenie. Jest to ogólny przepis dotyczący właśnie takich placówek. Spotkamy się tym razem wyjątkowo w kawiarni artystycznej "Węgliszek", o godz. 16.00. "Węgliszek" mieści się na rogu Starego Rynku i ul.Batorego, zaraz obok Delikatesów Wiedeńskich. Dla nas to spotkanie też jest istotne z jednego powodu: wybory do Zarządu BFSW, które odbywają się co roku w grudniu. Dokończony zostanie również turniej Pazaaka z zeszłego miesiąca. Zatem przybywajcie.

P.S. W tym miesiącu będzie miało jeszcze jedno, nieoficjalne spotkanie przed Nowym Rokiem, które odbędzie się 18 grudnia w MDK 4. Dokładne info pojawi się w następnym tygodniu.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016