strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
I Spotkanie Kolbuszowskiego Fanklubu Star Wars
piątek · 11 czerwca 2010 · 07:38 · Wedge

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że na fandomowej mapie kraju przybyła kolejna organizacja fanów. 10-tysięczne miasto Kolbuszowa leży na północno-zachodnim krańcu województwa podkarpackiego, a tamtejsi fani postanowili ogłosić światu swe istnienie. Oddajmy głos organizatorom:

Nasz fanklub jest świeżą inicjatywą. Mamy nadzieję, że dzięki regularnym spotkaniom poznamy innych fanów z okolic i pokażemy fanom z całej Polski, że nawet w tak małej miejscowości "się da". Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 12 czerwca, o godzinie 17:00. Zbierzemy się na rynku, po czym udamy się w jakieś miejsce, w którym będziemy mogli swobodnie porozmawiać. Krótki program spotkania:
-sprawy organizacyjne
-rozmowa o przyszłości świata SW
-"Komiks, który warto przeczytać"
-plany konwentowe
-jeśli będą chętni: sesja RPG w klimatach Gwiezdno-Wojennych

Serdecznie zapraszamy!


My również zapraszamy i podajemy Kolbuszową jako przykład tego, że nie ma miasta czy wsi zbyt małej, żeby rozpocząć spotkania fanklubów. Wystarczy tylko chcieć, zatem drodzy fani - do dzieła!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016