strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Spacer z R2-D2 po stolicy 3 maja
piątek · 30 kwietnia 2010 · 17:49 · DantE · źródło: S.W.A.T.

Drużyna S.W.A.T.-u zaprasza na mały spacerek po stolicy:

Zapraszamy chętnych, tak małych jak i dużych do wspólnego "spaceru" z astrodroidem R2-D2. Zabawę rozpoczynamy około godziny 14:00 na Placu Bankowym, przy salonie samochodowym i wyjściu z metra Ratusz, a zakończymy ją około godziny 18:00.

Niestety ze względu na pogodę, a raczej przewidywany na sobotę i niedzielę deszcz, spacer organizujemy w poniedziałekk po obiedzie, czyli około 14:00. Naszym celem będzie wspólne przejście z R2-D2 i zaproszenie osób na nasze co miesięczne "robocze spotkania" oraz na zbliżający się wielkimi krokami "Celebration S.W.A.T. IV: GWIEZDNE ATRAKCJE NA AGRYKOLI".

Obowiązkowo musicie przyjść w strojach, oczywiście nic się nie stanie jak będziecie w "cywilu", ale prosimy o stroje :-).

Podczas spaceru zorganizujemy zabawy, w tym wyścig z R2-D2.Oczywiście w przypadku deszczu spacer nie odbędzie się, ale o tym napiszemy najpóźniej w poniedziałekk rano na naszej stronie.

Podsumowując, spotykamy się w poniedziałekk 03 maja o godzinie 14:00 przy wyjściu z metra "Ratusz" obok salonu samochodowego. Deszcz nie będzie padał :-).

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016