strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
środa przywita zeszytem i paperbackiem
wtorek · 27 kwietnia 2010 · 15:00 · Baca

Będą to one-shot "Fate of Dac", 47. siódmy komiks z cyklu Legacy oraz pierwszy TPB serii Invasion. W nim sześć numerów: 0-5. Następne gwiezdnowojenne wydawnictwa nakładem Karego konia, jeśli wierzyć ich sajtowi, dopiero 23 maja.

SW Legacy#47: Fate of Dac
Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson/Cooke(okładka)
40 stron, $2,99

Sithowie zatruwają hydrosferę wodnego globu Dac aka. Mon Calamari. Ten niegodziwy wybieg ma na celu wytrucie wszystkich mieszkańców planety. Na szczęście admirał Gar Stazi nie zamierza pozostawić ich na pastwę Mrocznych Lordów i szykuje gargantuiczną ewakuację. Czas nie stoi po jego stronie i tylko pomoc Imperialnych sprzymierzeńców może przekuć epicką akcję z samobójczej w zwycięską.
Preview

SW Invasion: TPB vol.1: Refugees
Taylor/Wilson/Dzioba/Chen(okładka)
144 strony, $18,99, TPB, 7" x 10"

Ćwierć wieku po bitwie o Yavin Luke Skywalker i galaktyka zmagają się z największym zagrożeniem od czasów pokonania Sithów - inwazją Yuuzhan Vongów, nikczemnych i wrogich wojowników z innej galaktyki! Bezbronna planeta Artorias stoi na szlaku wrażej armady. Cała rodzina królewska: Finn Galfridian, jego śmiała, jak na białogłowę, siostra Kaye oraz ich rodzice zostają rozdzieleni fizycznie, lecz połączeni duchowo w walce z niespodziewanym najazdem grabieżców. Chociaż, to dopiero początek udręki.
Preview
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016