strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Nowy serial animowany będzie sequelem Powrotu Jedi?!
wtorek · 20 kwietnia 2010 · 07:54 · Rif

Po wczorajszej informacji dotyczącej wydania Star Wars Blu-ray mamy kolejną za którą odpowiada Steve Sansweet. Tym razem dotyczy ona nowego serialu animowanego Lucasfilmu, czyli najprawdopodobniej sitcomu, o którym pisaliśmy tutaj.

Podczas panelu Star Wars na C2E2 2010 Sansweet usłyszał od jednego fanów: „Byłbym szczęśliwy mogąc zobaczyć przygody naszych ulubionych bohaterów Luke’a, Hana i Lei po „Powrocie Jedi”. Na co odpowiedział: „ujrzysz je w nowej animacji”. Tym samym Sansweet potwierdził, że Lucasfilm planuje powrót bohaterów oryginalnej trylogii w obsadzie serialu animowanego, którego akcja toczyć się będzie po Powrocie Jedi. Animacja będzie podobna do tej znanej już nam z aktualnie emitowanego serialu „Wojny klonów”.

Ponadto Sansweet tajemniczo stwierdził, że w sci-fi nie wszyscy co zginęli pozostają martwi, lecz co miał na myśli przekonamy się dopiero za 3-4 lata.

Brzmi nieźle? W zasadzie można przyjąć za pewne, że powyższe informacje dotyczą wspomnianego sitcomu, zwłaszcza, że pokrywają się one z wypowiedziami jego autorów, iż znajduje się on w bardzo wczesnej fazie produkcji.


Czyżby koncepty miały wejść w życie?

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016