strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Lucasfilm zapowiedział nowy serial animowany Star Wars!
czwartek · 8 kwietnia 2010 · 09:20 · Rif

Mówiło się o tym od kilku dni, ale dopiero teraz oficjalnie Lucasfilm Animation przyznało się do prac nad nowym serialem. Nie będzie to typowy serial, ale zaraz sami się o tym przekonacie. Jak na razie nie określono daty jego premiery, ani też nie pokazano żadnych wizualizacji.

Lucasfilm Animation aktualnie pracuje nad całkowicie nowym, animowanym serialem komediowym, osadzonym w świecie Star Wars. Całość współtworzyć będą Seth Green i Matthew Senreich, znani fanom z produkcji spod znaku Robot Chicken.

Reżyser serialu, Todd Grimes, przyznaje, że w świecie Gwiezdnych wojen rozgrywa się wiele opowieści i nie wszystkie z nich muszą dotyczyć losów galaktyki. Nowa animowana produkcja ma spoglądać na znany nam świat z nowej perspektywy, śledząc wpływ, jaki wydarzenia Sagi mają na inne (mniej znane?) lokalizacje. Seth Green zauważa, że świat SW jest tak bogaty, iż należy oczekiwać pojawienia się w nim zwykłych, codziennych problemów. Produkcja skierowana ma być do wszystkich fanów Sagi, bez względu na wiek.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016