strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
StarForce 2009 zwycięzcą w Konkursie Złote Formaty 2010
czwartek · 22 kwietnia 2010 · 20:05 · Rif

UPDATE (22-04-10):

Organizatorzy StarForce 2009 mają dla wszystkich sympatyczną informację:

"Kapituła IV edycji Festiwalu Promocji Miast i Regionów Złote Formaty 2010 ogłosiła nominacje.

W tegorocznej edycji Konkursu Złote Formaty 75 miast i regionów zgłosiło do konkursu 173 projekty: 53 w kategorii Wydawnictwo Promocyjne, 25 w kategorii Kampania Outdoorowa, 19 w kategorii Kampania On-line, 64 w kategorii Event oraz 12 w najbardziej prestiżowej i zarazem najtrudniejszej kategorii - Działalność Promocyjna Grand Prix Festiwalu. Spośród nich, do finału Jury zakwalifikowało 28 najlepszych projektów. Wśród nominowanych znalazł się projekt Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej- jako jedyny z Kujaw i Pomorza, w kategorii event: za "StarForce 2009 - 30-lecie Gwiezdnych Wojen w Polsce".

Ogłoszenie laureatów IV edycji konkursu Złote Formaty nastąpi 22 kwietnia 2010 roku podczas uroczystej Gali Festiwalu Promocji Miast i Regionów w Warszawie. Nagrodą główną jest Outdoorowa kampania reklamowa o wartości 100 tys. PLN netto w każdej z pięciu kategorii konkursowych oraz Kampanie reklamowe na nośnikach Infoscreen w Warszawskim Metrze o wartości 20 tys. PLN netto w ramach kategorii: outdoorowa kampania reklamowa, event, kampania on-line oraz wydawnictwo promocyjne. Przypominamy, iż w zeszłym roku Kujawsko-Pomorskie otrzymało II nagrodę za stworzenie portalu www.visitkujawsko-pomorskie.pl. Trzymajcie kciuki!"


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016