strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Relacja z „roboczego spotkania S.W.A.T.”
wtorek · 6 kwietnia 2010 · 18:29 · DantE · źródło: S.W.A.T.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia relacji, z kolejnego już „roboczego spotkania Star Wars Artistic Team”, które są organizowane przez fanów „Gwiezdnych wojen” dla dzieci i fanów „Gwiezdnych wojen”, czyli zespół S.W.A.T.. Spotkanie miało miejsce w dniu 27 marca w warszawskim salonie prasowym TRAFFIC CLUB. Celem spotkań jest rozwijanie różnych umiejętności przez dzieci, edukacja poprzez zabawę oraz integracja fanów „Gwiezdnych wojen” oraz rodziców z dziećmi. Są to jedyne spotkania w Polsce, podczas których rodzice prowadzą poszczególne punkty programu i doskonale się bawią.

Podczas spotkania został również zaprezentowany, wykonany przez nas w skali 1:1, w pełni sprawny – zdalnie sterowany - astrodroid R2-D2. Mogliście o nim posłuchać w audycji „Schaby Jabby”. Jest to pierwszy, wykonany w skali 1:1, zdalnie sterowany astrodroid w Polsce. Więcej o R2-D2 i jego tworzeniu będziecie mogli przeczytać, już niedługo, na naszej stronie internetowej www.swat.org.pl.

I mała niespodzianka.

Pragniemy również wszystkich poinformować, że Star Wars Artistic Team – S.W.A.T. uzyskał zgodę od LUCASFILM LTD. Na używanie w nazwie organizacji słów „STAR WARS” oraz znaków graficznych z tym związanych bez ograniczeń na całym świecie. Dotychczas mogliśmy jej używać tylko w Polsce.

Więcej o naszej współpracy z LUCASFILM LTD. oraz firmami posiadającymi prawa do marki STAR WARS będziecie mogli usłyszeć już 24 kwietnia podczas naszego kolejnego „roboczego spotkania S.W.A.T”, które jak zawsze odbędzie się w godzinach 12:00-16:00 w salonie TRAFFIC CLUB przy ul. Brackiej 24 w Warszawie. Gościem specjalnym na spotkaniu będzie przedstawiciel firmy PLUS LICENS, która reprezentuje firmę LUCASFILM LTD. w Polsce.
Już niedługo w dniach 29-30 maja niezwykłe bezpłatne atrakcje dla dzieci i fanów z całej Polski, które odbędą się w „TRAFFIC CLUB”, „Parku Łazienkowskim” oraz „Agrykoli” w Warszawie, czyli „robocze spotkanie Star Wars Artistic Team” oraz „Celebration S.W.A.T. IV”.

U nas bawisz się za darmo przez cały dzień J.

Więcej informacji już niebawem na naszej stronie internetowej www.swat.org.pl.

Chętni do pomocy zawsze mile widziani J.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016