strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Występy Rebel Legionu i 501. Legionu
niedziela · 21 marca 2010 · 19:05 · DantE · źródło: Eagle Base

W ostatnim czasie polskie placówki Rebel Legionu i 501. Legionu nie próżnowały - nasze reprezentacje odwiedziły dwa marcowe konwenty: Coolkon 4 we Wrocławiu i R-kon 2010 w Rzeszowie.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi raportami:

Raport z Coolkonu 4

Raport z R-konu 2010

A już 26 III zaczyna się największy konwent fantastyki w Polsce - Pyrkon 2010 w Poznaniu. Oczywiście nie zabraknie tam Eagle Base i Polish Garrison - zapraszamy!

Marzec przyniósł też nowe kostiumy i członka w Eagle Base. Dołączył do nas Łukasz "Cread" Słowiński z Torunia w kostiumie Luke'a Skywalkera z pałacu Jabby (pierwszy taki kostium w Polsce!). Natomiast Agnieszka "Papajek" Papaj i Cezary "Sizar" Żołyński zarejestrowali nowe kostiumy - odpowiednio kobieta Tusken Raider i mistrz Jedi Sharad Hett.


Cread


Papajek


Sizar


Jeszcze w tym miesiącu powinni do nas dołączyć dwaj nowi członkowie - trzeci w polskiej jednostce Rebel Fleet Trooper oraz rycerz Jedi. Na pewno nie omieszkamy Was o tym poinformować. :) Tymczasem nasza baza liczy sobie już 18 członków i 24 kostiumy.

Do zobaczenia na Pyrkonie i niech Moc będzie z Wami!

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016