strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Czerwcowy komiksowy atak Dark Horse
środa · 17 marca 2010 · 19:40 · Baca

Na czerwiec szykują się dwa zeszyty, a na sierpień paperback kwartalnie wydawanego cyklu SW Adventures.

SW Invasion#7: Rescues (2z6)
Taylor/Wilson/Dzioba/Chen(okładka)
od 30 czerwca (wedle planu), 40 stron, $2,99


Nowe i istotne informacje powodują wypad Finna Galfridiana i bliźniąt Solów na planetę Artorias. Finn nie wie czy Caled, jego ojciec, żyje, a jeśli tak, trzeba go ostrzec przed kolejnym zagrożeniem. Wyprawa na Artorias to ostra i niebezpieczna jazda, a okupujący ją Vongowie tylko "czekają z otwartymi ramionami" na każdego przybysza. Tymczasem Kaye i Nina, po zdobyciu yuuzhańskiego okrętu, rozpoczynają własną misję. Taką której muszą się podjąć - odbicie jeńców z martwej planety. Jakich przeszkód mogą się tam spodziewać, dowiedzą się dopiero na miejscu.


SW Legacy#49: Extremes (2z3)
Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson/Warner(okładka)
od 30 czerwca (wedle planu), 40 stron, $2,99


Napad Sithów na huttyjską świątynię na Napdu zaowocował nowym sprzymierzeńcem w wojnie z Imperium Krayta, dostarczając sił wendecie Cada Skywalkera. Uwięziona na Korribanie księżniczka Marasiah Felówna poznaje piorunującą tajemnicę o człowieku którego kocha. Zaś Sithowie, rozochoceni swoimi wiktoriami nad Kalamarianami i Huttami, planują uderzyć na kvltowego admirała Gara Staziego i Sojusz Galaktyczny. Nic już nie powstrzyma galaktyki przed wpadnięciem w czeluść wojny totalnej! Koniec jest blisko!


SW Adventures: The Will of Darth Vader
Taylor/Koschak/Parsons/Wiggam/McNally(okładka)
od 11 sierpnia, 80 stron, $7,99, TPB, 5 1/4" x 7 1/2"


Darth Vader wysłany z kolejną misją w służbie Imperatora!
Gdy łupieskie rajdy Rebelii na statki towarowe stają się zbyt zuchwałe, Mroczny Lord Sithów zostaje spuszczony ze smyczy w jednym tylko celu - znalezienia i zniszczenia bazy Sojuszu. Jednak baza ulokowana w samym środku pola permanentnie przemieszczających się asteroid nie może być bezpośrednio zaatakowane. Żeby wykonać misję, Vader zmuszony zostaje sprzymierzyć się z uprzednio pojmanym(-ą?) przemytnikiem imieniem Zika. Współpraca z opornym i ironicznym szmuglerem będzie z pewnością większym wyzwaniem niż anihilacja buntowników.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016