strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
”Błędny rycerz” nową serią komiksową Dark Horse!
czwartek · 11 lutego 2010 · 09:59 · Rif · źródło: Dark Horse

Szefostwo Karego konia nareszcie wyjawiło jakim tajnym projektem zajmował się ostatnio scenarzysta „KotOR-a”, John Jackson Miller.

Star Wars: Knight Errant (Błędny rycerz) będzie serią, która wypełni lukę po kończącym się właśnie cyklu “Knights of the Old Republic”. Jej bohaterem będzie młoda Jedi, Kerra Holt, która nie zdaje sobie sprawy jak bardzo ważną rolę ma do odegrania i jakże różna jest ona od jej wyobrażeń. Brzmi niemal jak żeńska kopia Zayne’a Carricka z „KotOR”, ale co tam.

Historia cofnie nas o 1000 lat przed wydarzeniami Epizodu I do mrocznego okresu Republiki, w którym po galaktyce przewijały się tabuny Sithów. „Cudowny chaos ma miejsce w Republice”, jak o owym okresie wypowiada się scenarzysta. Wydarzenia pokazane w „Błędnym rycerzu” mają mieć miejsce o pokolenie przez historią Dartha Bane’a i stworzoną przez niego Regułą Dwóch. W tym czasie Sithowie nie tylko walczą z Republiką, ale i ścierają się ze sobą. Dobre intencje Kerry Holt mogą nie wystarczyć, by ustrzec galaktykę przed szaleństwem.

Wydarzeniem bez precedensu jest z kolei kooperacja Dark Horse z wydawcą Del Ray czego efektem będzie książka, która ukaże się równolegle z serią komiksów i opowiadać będzie historię jej bohaterów. Autorem powieści jest oczywiście John Jackson Miller.

Na chwilę obecną nie zaprezentowano żadnych grafik, ale zapowiedziano, że dalsze wiadomości o „Błędnym rycerzu” pojawią się w kolejnych miesiącach, a premiera serii ma mieć miejsce pod koniec roku.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016