strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Komiksiarskie zapowiedzi na majówkę
wtorek · 9 lutego 2010 · 10:32 · Baca · źródło: rebelscum

Niewesołe, ale i wesołe wieści z usańskich prerii, po których hasa Kary koń. W "miesiącu maju" powróci po przerwie Invasion dziejąca się w czasach najazdu nikczemnych Yuuzhan Vongów. Zabraknie za to Dark Times, która zostanie nieco odłożona w czasie. Na forum DH rysownik serii Doug Wheatley posypuje głowę popiołem i samobiczuje się biorąc na siebie winę za zmiany w terminarzu. W grę wchodzą poważne acz nieokreślone czynniki zewnętrzne, ale cała załoga wydawnictwa rozumie i wspiera Douglasa. Jednocześnie skruszony artysta zapewnia, że następne po Blue Harvest story-arki dotrzymują terminów. Dalej, Legacy zostaje "po staremu", tym razem szykuje się powrót dawno nie widzianych postaci cesarzówny "Marysi" i Antaresa Draca.

Ponadto zapowiedzi dwu paperbacków, ale te dopiero w lipcu.

SW Invasion#6: Rescues (1z6)
Taylor/Wilson/Dzioba/Chen(okładka)
26 maja (wedle planu), 40 stron, $2,99


Yuuzhańscy najeźdźcy szerzą w galaktyce śmierć i zniszczenie. Zostawiają po sobie splądrowane światy i niewielką nadzieją na przetrwanie. Artorias, rodzinny świat rodziny Galfridianów znalazł się na szlaku podboju armady oprawców w wyniku czego rozdzieleni Finn, Kaye, Nina i Caled walczą z okupantem w nadziei, że pewnego dnia znów spotkają się w niepodległej ojczyźnie.

Finn wraz z dziećmi Hana Solo i księżniczki Lei pod okiem Luka Skywalkera pobiera nauki w Praxeum. Kaye i Nina wykorzystują transportowiec niewolników do ataku na swoich dawnych strażników. Caled organizuje ruch oporu na planecie, nie spodziewając się zagrożenia ze strony jednego ze swoich zaufanych.


SW Legacy#48
Ostrander/Duursema(w tym okładka)/Parsons/Anderson
26 maja (wedle planu), 40 stron, $2,99


Wierny danemu słowu jak Zawisza, Cade Skywalker prowadzi swoją wendetę przeciw Sithom niczym jednoosobowa armia dżedajów. Lecz jeden mężczyzna nie może być w dwu miejscach jednocześnie, więc gdy księżniczka Marasiah Felówna zostaje pojmana i zawleczona do sithowej warowni na Korribanie, nie tylko najmłodszy ze Skywalkerów wkracza do akcji.

Galaktyka trzęsie się posadach widma od permanentnej wojny, a zeszyt może być tym, który ją wreszcie przewróci.


SW KotOR: Vol. 9: Demon
Miller/Ching/Atiyeh/Carré(okładka)
7 lipca (wedle planu), 96 stron, $16.99, TPB, 7" x 10"
nr. 47-50: Demon


Zayne i jego kompan Gryph poznają wreszcie prawdę o swej zażyłej przyjaciółce Jarael i dziwacznym mandaloriańskim dezerterze Rohlanie. Zwodzenie było tej czwórce za pan brat, odkąd ich losy połączył fakt wyrzucenia Zayna z Zakonu Jedi. A gdy tak wałęsali się przez galaktykę, światło oświetlało przeszłość każdego z nich. Aż w końcu przeszłość jednego z czwórki przywiodła nań śmiertelne zagrożenie aż ten zmuszony zostaje poszukiwać zewsząd ratunku, jeśli chce ocalić głowę.


SW Legacy: Vol. 9: Monster
Ostrander/Duursema/Ross/Parsons/Anderson/Aburto
21 lipca (wedle planu), 128 stron, $17.99, TPB, 7" x 10"
nr. 42-46: Dived Loyalties i cały Monster


Wayland został kiedyś "opryskany" yuuzhańską biotechnologią w rezultacie czego flora i fauna zmutowały w monstra z najczarniejszych koszmarów. Planeta była miejscem największej porażki Kola Skywalkera i miejscem, gdzie śmierć po raz pierwszy zajrzała młodemu Cade'owi prosto w oczy. Teraz dziedzic fortuny Skywalkerów i jego przyjaciele powrócili na Wayland, gdzie na Cada czekają ropiejące tajemnice przeszłości oraz "życiezmieniające" decyzje do podjęcia.

W tzw. "międzyczasie", pół galaktyki dalej, szansa na ustanowienie pokoju zmienia się w trójstronną bitwę między Jedi, Sithami i Cesarskimi Knechtami Jego Cesarskiego Majestatu Roana z Felów!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016