strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Zapowiedziano LEGO Star Wars III: The Clone Wars
poniedziałekk · 8 lutego 2010 · 19:29 · Rif · źródło: LucasArts

Ni z gruchy, ni z pietruchy na stronie LucasArts pojawiła się dzisiaj zapowiedź prasowa gry... LEGO Star Wars III: The Clone Wars.

Dwie pierwsze części (w tym i pakiet Saga) sprzedały się łącznie w 20 milionach egzemplarzy. Obok tak imponującej liczby szefowie LucasArts nie mogli przejść obojętnie. Za produkcję trzeciej odsłony serii odpowiedzialni są ponownie twórcy z Traveller’s Tales, którzy zapowiadają, że dołożą wszelkich starań, by LEGO SW III: TCW było najlepszą z dotychczasowych gier serii LEGO.

W klockowej trójce pojawią się przede wszystkim bohaterowie obu sezonów animowanych „Wojen klonów”, których wspierać ma część ekipy z filmowej sagi „Gwiezdne wojny”. Ponadto seria wzbogaci się o nowy tryb walki pomiędzy graczami, a także edytor plansz, na których toczyć będziemy towarzyskie potyczki. Sympatycy Jedi i Separatystów mogą szykować się do boju, a księgowi LucasArts zacierać ręce na myśl o przyszłych zyskach.

Daty premiery nie podano, ale za to sprecyzowano, że gra ukaże się na wszystkie aktualnie funkcjonujące platformy sprzętowe, czyli: Wii, Nintendo DS, PlayStation 3, PSP, Xbox 360 i oczywiście PC.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016