strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
LARP Star Wars na CoolKonie we Wrocławiu!
sobota · 6 lutego 2010 · 20:55 · Taraissu · źródło: Ri

W dniach 5-7.03.2010 odbędzie się czwarta edycja wrocławskiego konwentu CoolKon, który wraca po dłuższej przerwie. Z tej okazji organizatorzy szykują wiele niespodzianek, o których można poczytać na oficjalnej stronie konwentu CoolKon4. Wśród atrakcji znalazł się LARP osadzony w realiach Star Wars.

Wrocławski Fanklub Star Wars uprzejmie donosi, iż właśnie rozpoczęły się zapisy na LARPa Star Wars pt. Kantyna II: Koreliańskie Opowieści. Gra rozpocznie się w sobotę o godzinie 17.00 w sali Star Wars i potrwa do ok. 20.00.
Jeśli chcesz zostać jednym z bohaterów Gwiezdnych Wojen, zgłoś się już dziś! Aby gra była bardziej atrakcyjna jednym z warunków udziału jest posiadanie kostiumu nawiązującego do uniwersum SW (gwarantujemy, że każdy w swojej lub szafie znajomego znajdzie coś odpowiedniego ;) ).
Zgłoszenia należy wysyłać na adres: larpy-ri@live.com .
Powinno ono wyglądać w ten sposób:

Ksywka: (żeby MG wiedział kto jest kim)
Strój jaki posiadasz: (żeby MG wiedział co ma do dyspozycji, nie musi to być dokładny opis, ważne, żeby zrozumiały i konkretny)
Kogo chciałbyś grać: (wstępna koncepcja postaci, pod nie będzie tworzony scenariusz. Jeśli nie umieścisz żadnej koncepcji to MG sam wymyśli postać od podstaw ]:-> )
Uwagi: (tu jeszcze jakieś specjalne uwagi)

Po wysłaniu zgłoszenia w ciągu kilku dni dostaniesz odpowiedź potwierdzającą. Zgłoszenia przyjmowane są do końca lutego!
UWAGA! LARP przewidywany jest na maksymalnie 30 osób, więc nie traćcie czasu z zajmowaniem sobie miejsc, bo potem może być za późno ;)Serdecznie zapraszamy!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016