strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Kręcą o kolejnym kinowym filmie Star Wars
czwartek · 10 grudnia 2009 · 10:05 · Rif

Nowy film Star Wars? Ktoś słyszał od kogoś, że coś się ma na rzeczy i napisał o tym na blogu.

Ściśle rzecz ujmując Thomas Dolby na swoim blogu opisał, że pewnego wieczora spotkał się z pracownikiem LucasArts, Paulem Sebastienem, który w przypływie szczerości uchylił rąbka tajemnicy na temat franczyzy Star Wars: przyszłego serialu telewizyjnego, filmu i gier sieciowych. Wieść poszła w świat z szybkością internetu.

Najlepiej zawsze zajrzeć do źródła, czyli wzmiankowanego bloga. Okazuje się, że Thomas Dolby zarzucił szybciutko sprostowanie.

Paul wykręca się ze swoich wieczornych wyznań. Miał na myśli jedynie serial telewizyjny i gry, a o filmie nie ma zielonego pojęcia. Thomas broni kolegę pisząc:

Paul pracuje jedynie w grach, a i znam go na tyle, by wiedzieć, że jest dochowującym sekretów profesjonalistą, który nie zdradziłby zastrzeżonych informacji, nawet bliskiemu przyjacielowi.

Hmm, a może jednak Paul w przypływie szczerości wyznał o jedną rzecz za dużo i teraz w obawie o pracę dementuje owe deliryczne wyznanie? Fajnie by było, bo w zasadzie to kolejna plotka na ten temat, więc może coś jest na rzeczy. Czekamy na kolejne wieczorne spotkania!


Model 3D już gotowy

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016