strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
ICO nawiązuje oficjalną współpracę z Electronic Arts
niedziela · 6 grudnia 2009 · 17:44 · Wedge · źródło: EA Polska

Mamy dla Was bardzo pomyślną informację. Wielu fanów w Polsce z niecierpliwością oczekuje na premierę najnowszej gry typu MMORPG ze stajni BioWare - "The Old Republic". Dlatego też ICO zdecydowało się nawiązać współpracę z oficjalnym dystrybutorem gier BioWare w Polsce - Electronic Arts Polska. W bliskiej perspektywie startu serwisu StarWars.pl oznacza to przekazywanie Wam informacji o grze dosłownie z pierwszej linii frontu. Do momentu premiery SWPL dołożymy wszelkich starań, aby stare ICO dzielnie spełniało to zadanie.

Ale mam dla Was coś na osłodę oczekiwania. Póki "The Old Republic" nie zawita na nasze półki zamierzamy Wam przedstawić inną grę produkcji BioWare - rewelacyjny RPG science-fiction, jakim jest MASS EFFECT 2. W ramach współpracy z EA będziemy Was informować o najnowszych wydarzeniach związanych z tą grą, której premiera na naszym rynku nastąpi już 29 stycznia 2010. Mass Effect 2 ukaże się zarówno na PC jak i na XBox 360.

Dziś przedstawimy Wam podstawowe informacje na temat tej gry.

Fabuła


Dwa lata po tym, jak Komandor Shepard odparł inwazję Żniwiarzy planujących zniszczenie całego organicznego życia, pojawia się nowe, tajemnicze niebezpieczeństwo. Na obrzeżach zbadanego kosmosu znikają całe ludzkie kolonie. By powstrzymać to przerażające zjawisko, Shepard musi współpracować z organizacją Cerberus – bezwzględną grupą walczącą o przetrwanie ludzkości.

Żeby podjąć próbę pokonania przerażającego wroga, Shepard musi zebrać elitarną drużynę i dowodzić najpotężniejszym statkiem kosmicznym, jaki kiedykolwiek zbudowano. Nawet wtedy wygląda to na misję samobójczą. Shepard zamierza jednak udowodnić, że tak nie jest.

Najważniejsze cechy


Zagrożona jest przyszłość całej ludzkości

- Twórcy Star Wars®: Knights of the Old Republic™, Dragon Age™: Początek i Mass Effect™ przedstawiają drugą część mrocznej trylogii Mass Effect.
- Przejmij dowództwo nad elitarną drużyną złożoną z zadziwiających postaci i podejmuj niebezpieczne misje w najgroźniejszych częściach galaktyki.
- Gracze, którzy przeszli pierwszą część Mass Effect, mogą importować zapisane stany gry i kontynuować sagę, grając swoją własną postacią. Nowi gracze znajdą dla siebie niesamowitą i samodzielną przygodę, w napakowanej akcją podróży, która w każdy możliwy sposób przewyższą pierwszą część gry.

Dynamiczna walka z perspektywy trzeciej osoby


- Kryj się, dowodź elitarną drużyną, korzystaj z ponad 19 klas broni i uwolnij zabójczy potencjał swoich umiejętności za pomocą usprawnionego systemu walki.
- Podwójna dawka intensywnej walki połączona z precyzyjnym systemem strzelania zapewni Ci pełną kontrolę nad polem walki, umożliwiając pokonanie o wiele większej liczby przeciwników.
- Wprowadzony zostaje nowy system obrażeń, który bazuje na miejscu trafienia: celuj w słabe punkty przeciwnika i rozczłonkuj go, podpal, okalecz albo uśpij.

Galaktyka stoi przed Tobą otworem


- Podróżuj po bezkresnych i niebezpiecznych granicach kosmosu i dobieraj członków drużyny odpowiednio do warunków panujących na danych planetach. Na przepięknie zrobionych i różnorodnych światach czeka na Ciebie wiele ciekawych postaci.
- Sonduj unikalne planety i przejdź przez wiele pobocznych misji, żeby odkryć jeszcze więcej sekretów uniwersum Mass Effect.

Rozbudowana modyfikacja postaci


- Wybierz klasę postaci, jej wygląd i umiejętności oraz zalety. Umiejętności Sheparda rozwijają się wraz z Twoim postępem w grze.
- Miej pełną kontrolę nad rozmowami. Usprawniony system rozmów pozwoli Ci na wzięcie spraw w swoje ręce. Często dosłownie.


Oficjalną stronę gry na polskim rynku znajdziecie tutaj.

Kolejne informacje już niebawem!


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016