strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Impreza S.W.A.T w Warszawie
wtorek · 29 wrzesnia 2009 · 19:53 · DantE · źródło: S.W.A.T.

W dniu 10 pazdziernikaa w samym centrum Warszawy odbędzie się już trzecia akcja współorganizowana przez zespół S.W.A.T.. Tym razem odbędzie się ona w EMPIK - JUNIOR przy ul. Marszałkowskiej, gdzie na całym piętrze będą dla wszystkich przygotowane atrakcje z Gwiezdnych wojen.

Ze względu na rozmach naszych spotkań z Wami, zmieniliśmy nazwę naszych "Otwartych spotkań S.W.A.T." na "S.W.A.T. Celebration", która bardziej oddaje to co się dzieje podczas tych niezwykłych akcji.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą częścią informacji dotyczących przygotowanych atrakcji.
Cała akcja skupiona jest wokół premiery gry "Clone Wars - Republic Heroes" oraz trwającego 30 lecia Gwiezdnych wojen w Polsce. A oto co dla was przygotowaliśmy.

Zaczynamy o godzinie 12:00 i przez cały dzień, bo do godziny 19:00 będziecie mogli spotkać postacie z "Gwiezdnych wojen" oraz wziąć udział w licznych, przygotowanych specjalnie dla Was, bezpłatnych atrakcjach.
Na początek informacje o konkursach i nagrodach.

Biorąc pod uwagę, że jest to ostatnia tego typu akcja w tym roku (kolejna dopiero w 2010 roku) chcemy, żeby zapadła w waszej pamięci na długo. Dlatego mamy przygotowane liczne konkursy, w tym strojów - wybór najciekawszego stroju, wiedzy - sprawdzimy waszą wiedzę o świecie "Gwiezdnych wojen", posługiwania się mocą - "magiczny" trening mocy oraz tradycyjne już na naszych akcjach losowania "szczęśliwego numerka Jedi", czyli wyjątkowe nagrody dla wyjątkowych osób.
Mamy dla Was olbrzymią ilość, bo ponad 1000, różnych nagród w tym komiksy od firmy EGMONT, gry na komputery od firmy LICOMP, klocki od firmy LEGO, figurki i pojazdy od firmy HASBRO, plakaty, koszulki oraz znaczki i co najważniejsze wszystko związane z Gwiezdnymi wojnami.

Kolejna porcja informacji już w najbliższy czwartek 1 pazdziernikaa, kiedy to przedstawimy informacje m.in. o gościach specjalnych, atrakcjach dla tych młodszych jak i trochę starszych oraz liczne niespodzianki, które mamy przygotowane specjalnie dla Was.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na "S.W.A.T. Celebration III".

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016