strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Nadciąga drugi sezon ”Wojen klonów”
poniedziałekk · 28 wrzesnia 2009 · 21:42 · Lara Notsil

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia drugie sezonu „Wojen klonów”. Zapowiada się bardzo dobrze. Każdy w nowym sezonie dostanie coś dla siebie a tylko nieliczni całość. Będą ukazane relacje pomiędzy Anakinem Skywalkerem a jego uczennicą (czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?), będzie więcej walk, więcej Ciemnej strony Mocy, kolejne nowe postacie, rozszerzone historie starych i dobrze nam znanych bohaterów jak i ukazane losy bohaterów, które przemknęły nam przed oczami w nowej trylogii. Będzie zazdrość, miłość, zauroczenie… oby lepiej przedstawione od „Ataku klonów” i „Zemsty Sithów”. Nowi oprawcy, nowi wrogowie i nowa fabuła. Czy to nie za dużo jak na jeden sezon? Czy nie zostaniemy poczęstowani tortem, lemoniadą, lodami, czekoladą i bitą śmietaną? Jest takie stare ale jakże mądre przysłowie: „Co za dużo to niezdrowo”. Jednak bądźmy dobrej myśli i nie krytykujmy dnia przed zachodem słońca bo nawet na krzywe drzewo Salomon nie naleje a milczenie jest grzecznością króli. Pamiętajcie o tym zanim ocenicie odcinek po zwiastunie a sezon po domysłach.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016