strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Przyszłość Imperial City Online
poniedziałekk · 14 wrzesnia 2009 · 17:24 · Wedge

Witam wszystkich czytelników. Nadeszła chwila, by poinformować Was o dalszych losach naszego portalu. Jak pewnie wiecie, Imperial City Online to kawał historii w fandomie Gwiezdnych wojen. Nasz portal istnieje nieprzerwanie od 2001, kiedy to powstał z połączenia stron Archiwum Star Wars i Ord Mantell (mających swoje początki w 1997 roku). Wielu fanów, w tym ja, zaczynało swoją przygodę ze Star Wars właśnie na łamach ICO. Nie jest jednak tajemnicą, że w ostatnich latach naszemu portalowi, który w 2004 roku zdobył główną nagrodę w konkursie "Rekiny Internetu", wiodło się coraz gorzej. Jednak nie poddaliśmy się i w końcu udało nam się doprowadzić do powstania projektu, który przeniesie historię ICO dalej w przyszłość. Otóż nasi przyjaciele z portalu The Outer Rim wysunęli propozycję fuzji, na którą ICO się zgodziło. W skutek tego z radością i niekłamaną satysfakcją pragniemy Wam ogłosić narodziny nowego portalu:

STARWARS.PL
Będzie to portal zarówno informacyjny, jak i społecznościowy. Mamy nadzieję że nowa strona, która już wkrótce zastąpi dotychczasowe ICO oraz TOR, spełni Wasze oczekiwania. Obiecujemy zachowanie wszystkich materiałów, jakie możecie odnaleźć na naszych łamach. Jednocześnie otrzymacie dziesiątki nowych jakie - mam nadzieję - spełnią Wasze oczekiwania. Wszystkie informacje dotyczące terminu otwarcia strony, rozwiązań technicznych, zawartości portalu a nawet ekipy redakcyjnej znajdziecie na tymczasowym blogu. Jego adres to:

www.starwars.pl/blog


Możecie tam zaglądać i na bieżąco zapoznawać się ze stanem zaawansowania prac. Wersja beta portalu StarWars.pl powinna się pojawić w sieci już w pazdziernikau tego roku. Gdy będziemy znali dokładną datę zniknięcia ICO, oczywiście natychmiast Wam ją podamy. Mamy nadzieję, że SWPL przypadnie Wam do gustu równie mocno jak ICO i wspólnie z nami wyruszycie w kolejną przygodę do Odległej Galaktyki.

Niech Moc będzie z Wami! :)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016