strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
W środę komiksowa odsłona Dark Times i Legacy
wtorek · 25 sierpnia 2009 · 11:12 · Baca

SW Dark Times#14: Blue Harvest (2z5)
Harrison/Wheatley(w tym okładka)/McCaig
40 stron, $2,99

Ciemne czasy wschodzącego Imperium to trudne czasy dla każdego. Nawet Darth Vader przekona się, że brak posłuchu dla poleceń Imperatora może skończyć się dla niego fatalnie. Natomiast pół i jeszcze dwa parseki galaktyki dalej Dass Jennir ukrywa przed swym pracodawcą swoją dżedajowską przeszłość. Okazuje się jednak, że i jego szef nie był z nim do końca szczery. Zadanie do którego został najęty jest tylko częścią pracy do wykonania, a Jedi nigdy nie zostawia interesów niedokończonych, także jeśli oznacza to walkę z kilkoma przeciwnikami naraz.
Preview


SW Legacy#39: Tatooine (3z4)
Ostrander/Duursema(w tym okładka)/Parsons/Anderson
40 stron, $2,99

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Burza piaskowa tysiąclecia zmusiła Cade'a do przeczekania jej na farmie wilgoci, która oczywiście jest TĄ farmą wilgoci. Rozdzielony z piracką bracią w tę szczególną noc będzie musiał zmierzyć się z duchem przodka, anzackimi hitmanami oraz imperialnym agentem. I jeszcze z wizytą przyjedzie Mama. Tymczasem na Coruscancie Wyyrlok III osadza figuranta na tronie.
Preview
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016