strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
39. Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars
niedziela · 23 sierpnia 2009 · 16:38 · Shonsu · źródło: Forum LFSW

Uwaga, uwaga. Wszystkie istoty myślące z Lublina i okolic. W ostatnią sobotę wakacji (studentów proszę w tej chwili o głośny rechot) 29 sierpnia będzie miało miejsce 39. Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars. Z tytuł wakacji spotkanie będzie się troszkę różniło od standardowego. Po pierwsze miejsce zbiórki. Wyjątkowo zbieramy się pod wejściem głównym do Parku Saskiego (róg Krakowskiego Przedmieścia, Lipowej i al. Racławickich) o godzinie 12:30. Po drugie z inicjatywy Muzycznego idziemy na pizzę do „Czerwonego Października” (ul. Jasna 7). Spotkanie będzie miało charakter luźnego dyskutowania przy pizzy. Prócz luźnych rozmów na najświeższe tematy związane z naszym najukochańszym uniwersum planujemy bardzo szczegółowe zapoznanie z gwiezdnowojennym systemem rpg. Oczywiście nie zabraknie kwestii dwóch konwentów, które mają mieć miejsce w najbliższym czasie, czyli całkiem bliski StarForce i nie tak znowu bardzo odległy Falkon. Wszystko jak zwykle w miłej atmosferze fanów.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016