strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
The Old Republic w pazdziernikau 2010?
poniedziałekk · 17 sierpnia 2009 · 11:51 · Rif

Po sieci od kilku dni krąży informacja jakoby planowaną datą premiery gry The Old Republic jest pazdziernika 2010. Nie jest to oficjalna data, a jedynie przeciek od jednego z pracowników LucasArts. Jeśli wziąć pod uwagę z jak potężną grą będziemy mieli do czynienia i ile wymagać będzie wcześniejszych testów, to możemy wnioskować, że jej produkcja jest już mocno posunięta. Istnieje całkiem duża możliwość, że za kilka miesięcy pojawią się informacje na temat otwartych testów, w których będzie można wziąć udział, by pomóc twórcom doszlifować ich produkt.

Tymczasem jeśli komuś śpieszno do świata MMO zawsze może pobawić się w wciąż egzystujące i aktualizowane Star Wars Galaxies, którego zeszłoroczny trailer z okazji 5-lecia prezentujemy poniżej.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016