strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Kosmopiknik w Drzonkowie - raport
sobota · 15 sierpnia 2009 · 17:49 · DantE · źródło: Polish Garrison

Poniżej prezentujemy raport z wyprawy członków Gorzowskiego Stowarzyszenia Dagobah.

Z raportu Imperialnego Oficera:

1 sierpnia 2009 roku w Drzonkowie pod Zieloną Górą odbył się piknik utrzymany w klimacie kosmicznym. Na każdym kroku na przyjezdnych czekały najróżniejsze atrakcje: meteoryty, ufoludki, sondy kosmiczne, sputniki , czy też inne najróżniejsze gwiezdne pojazdy , którymi człowiek poznawał wszechświat. Na Kosmopikniku nie mogło też zabraknąć postaci z najsłynniejszej Gwiezdnej Sagi, którą z dumą reprezentowała delegacja członków Gorzowskiego Stowarzyszenia Dagobah.

Jak przystało na elitarną jednostkę Lorda Vadera już na samym początku zdobyliśmy szturmem pierwszy pojazd...Z kolejnym wehikułem było nieco trudniej, bowiem Mroczny Lord przypadkiem nacisnął przycisk autodestrukcji...... ale na szczęście obyło się bez eksplozji. Nasi trooperzy nie poprzestali jednak na zdobywaniu tylko takich obiektów. Ci odważniejsi porwali się na abordaż promu kosmicznego...... a ci mniej odważni, zadowolili się ogromnym meteorytem. Nie podołał mu jednak ani Tusken Raider...... ani korzystający z Mocy Anakin Skywalker.Podczas prób przejęcia pojazdów, do akcji wkroczyła ochrona w postaci „kosmonautów” NASA. Dzięki mind trickowi Obi-Wana obyło się jednak bez walki, a członkowie stowarzyszenia mogli kontynuować swe działania.W rozstawionych kosmicznych namiotach przygotowaliśmy liczne szkolenia dla przyszłych kadetów Imperium i adeptów Ciemnej Strony. Moc była w nich naprawdę silna...... a „entuzjazm” tak wielki, że nie mogliśmy nadążyć ze szkoleniem.Nasi kandydaci okazali się jednak większymi artystami niż żołnierzami, gdyż największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko plastyczne.Najlepsi z najlepszych otrzymywali w prezencie ufundowane przez organizatora miecze świetlne, zegarki, układanki lub gąbki do pływania.Legioniści natomiast, po skończonej służbie mogli oddać się prawdziwym Gwiezdnym Wojnom...W akcji udział wzięli:

- Piotr "Golin" Kras jako Garindan
- Paweł "MOC" Mielcarek jako Snowtrooper
- Marcin "Cinek" Staniewski jako Jawa
- Marcin "Martinus" Szulżycki jako Imperial Officer
- Aleksandra "Lady Sandman" Świst jako Scouttrooper
- Ada Żołyńska jako Scouttrooper
- Cezary "Sizar" Żołyński jako Darth Vader
- Michał "YangObi" Żołyński jako Anakin Skywalker
- Adrian "Skrzat" Majchrzak (Dagobah) jako Tusken Raider
- Kamil "Brat" Wesołowski (Dagobah) jako Obi Wan Kenobi Ep. I
- Aga Papaj jako Imperial Officer
- Beata Chorążykiewicz jako Senator z Naboo

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016