strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 RPG > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
„Imperialna Wojna Domowa” – start 1 wrzesnia
czwartek · 13 sierpnia 2009 · 11:37 · Shonsu · źródło: Star Wars Extreme

Wielkimi krokami zbliża się premiera Imperialnej Wojny Domowej - nowego PBF RPG, w którego będą mogli zagrać polscy fani Star Wars. Głównym twórcą gry jest Jedi Nadiru Radena - znany w fandomie autor wielu gwiezdnowojennych opowiadań oraz mistrz innego forumowego RPG - Polowania na Jedi. Jego nowy projekt startuje już 1 wrzesnia. Zaproszenie od Nadiru prezentujemy poniżej:Od dwóch lat galaktyka pogrążona jest w chaosie nieustającej wojny. Śmierć Palpatine’a i Dartha Vadera w Bitwie o Endor zburzyła porządek, jaki panował od ponad dwudziestu lat. Sojusz Rebeliantów przekształcił się w Nową Republikę, która systematycznie odbija z rąk Imperium planetę po planecie. A samo Imperium? Mimo rozbicia na dziesiątki frakcji, walczących ze sobą o sukcesję po Imperatorze, nadal dysponuje wielką potęgą. Dlatego też, gdy te wielkie siły ścierają się w Imperialnej Wojnie Domowej, cała galaktyka drży – a jednocześnie zaciera ręce.Bo kiedy galaktyczne potęgi walczą na śmierć i życie, pojedyncze światy wreszcie otrzymują szansę zadecydowania o swoim własnym losie. Jedną z takich planet jest Tion. On zadecydował: neutralność. Przez rok nikt się nim nie interesował. Aż do teraz. I to właśnie teraz przychodzi mu zapłacić cenę za deklarację niepodległości, gdyż Imperium – czy to rządzone przez Ysanne Isard, czy Ardusa Kaine’a, czy lorda Zsinja – ma to do siebie, że nigdy nie zapomina zdrady...Niniejszym z największą przyjemnością przedstawiam Wam mój najnowszy projekt – Imperialną Wojnę Domową. Jest to sukcesor Polowania na Jedi z forum The Outer Rim, gra typu Play By Forum RPG, w której gracz może się wcielić w dowolną postać i wziąć udział w zaciętej rywalizacji o dumną planetę Tion. A ponieważ wszystko co dobre, kiedyś się kończy, Imperialna Wojna Domowa będzie miała swoje definitywne zakończenie – i tak, jak trzy lata temu Polowanie na Jedi, rozpocznie się dokładnie 1 wrzesnia.Na razie do Waszej dyspozycji oddałem jedynie część informacyjną Imperialnej Wojny Domowej. Dzięki niej zapoznacie się ze zwięzłymi zasadami, systemem rozgrywki, niezbyt trudną mechaniką i – jeśli zostaniecie zachęceni tym, co zobaczycie – stworzycie własną postać, która następnie 1 wrzesnia od razu wejdzie do gry. Naturalnie od tej chwili możecie mi już przysyłać plany swoich bohaterów. Najpierw jednak zapraszam do zapoznania się z tym topikiem informacyjnym.Warto nadmienić, że wydarzenia w grze wplecione są w kanon Star Wars i w żaden sposób mu nie zaprzeczają, a ze względu na fakt, że główne miejsce akcji nie zostało jeszcze nigdzie opisane, gracz posiada unikatową możliwość realnego wpłynięcia na jego losy. I chociaż Imperialna Wojna Domowa ogranicza się jedynie do jednego układu planetarnego, jest tym tytułowym konfliktem „w pigułce”. Ścierają się tu wszystkie najważniejsze siły galaktyki plus kilka mniejszych, równie interesujących – i oczywiście można być członkiem każdej z nich.Wszystkich zainteresowanych bardzo gorąco zapraszam na forum Star Wars Extreme!


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016