strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Listopadowe nowości od Karego Konika
środa · 12 sierpnia 2009 · 09:26 · Baca · źródło: TFNSW KotOR#47: Demon (1z4)
Miller/Ching/Atiyeh/Carré(okładka)
od 18 listopada (wedle planu), 40 stron, $2,99


Proces Demagola, obłąkanego mandaloriańskiego badacza wreszcie się rozpoczął. Przewodzi mu Jedi Malak, tak uwielbiany przez graczy KotOR-a. Malak chce przypilnować, żeby Demagol, esencja mandaloriańskich zła i obłudy, został dla postrachu przykładnie ukarany zgodnie z surową literą prawa.

W trakcie procesu Zayne Carrick i jego ekipa dowiedzą się wiele na temat obłudy w swoich własnych szeregach, a to co odkryją zagrozi życiu jednego z nich.
SW TCW#10: Hero of the Confederacy (1z3)
Gilroy/Steven Melching/Kolchak/Parsons/Wiggam(okładka)
od dnia niepodległości (wedle planu), 40 stron, $2,99


Anakin Skywalker, rycerz Jedi i bohater Republiki zostaje wyzwany przez świeżego i niedoświadczonego bohatera Konfederacji.

Separatyści są zaopatrywani w nowsze i lepsze statki ze świata, który dotąd uchodził za neutralny. Anakin i Obi-Wan Kenobi podążają na Valahari, iżby negocjować z zarządcami planety, lecz losy potoczą się tak, że będą musieli zawiesić dyplomację i skorzystać z jej rozwinięcia, czyli wojny.
SW Purge: Seconds to Die
Ostrander/TBD/Charest(okładka)
od dnia niepodległości (wedle planu), 40 stron, $3,50, one-shot


Po wydaniu rozkazu 66., większość Jedi ukrywa się, aby przetrwać, lecz nie wszyscy. Sha Koon, siostrzenica Plo Koona, uciekła z pogromu w Świątyni Jedi, ale teraz pełna jest pytań na temat ciemnej strony. Sha nie będzie się kryć, odnajdzie inną drogę Jedi, taką, która poprowadzi ją ścieżką Vadera i Imperatora.
SW Invasion#5 (z5)
Taylor/Wilson/Dzioba/Chen(okładka)
od 4 listopada (wedle planu), 40 stron, $2.99


Yuuzhanie rozprzestrzeniają się po galaktyce z prędkością i dokładnością szarańczy. Artorias, planeta księcia Finna Galfridiana, została zdobyta przez okrutnych najeźdźców, a jego rodzina rozdzielona. Następca tronu przygotowuje się do odbicia rodzinnego globu, uwolnienia krewnych oraz poprowadzenia resztek ludności do insurekcji. Jego treningiem Jedi kieruje Luke Skywalker.

Tymczasem pozostali członkowie rodziny królewskiej nie zamierzają składać broni. Matka i siostra Kaye Vongami, by uciec z niewoli. Zaś ojciec Caled, o ile żyje, będzie przewodził partyzantce na Astorias. Oby tylko Caled żył i walczył do czasu aż syn przybędzie z odsieczą.
SW Legacy#47: Divided Loyalties
Ostrander/Ross/Anderson/Scalf (okładka)
od 25 listopada (wedle planu), 40 stron, $2,99


Galaktyczny Sojusz i Imperium Roana Fela ponownie mierzy się z Imperium Sithów, acz tym razem dołącza do nich oddział Jedi, którzy w końcu postanawiają wyjść z ukrycia.

Najświeższy nabytek Eskadry Łotrów przechodzi chrzest ogniowy. Zdrajca kryje się wśród załogi Alliance’a. Cesarski Knecht oraz Jedi podejmują się niebezpiecznej misji. Jedi, Sojusz Galaktyczny, Imperialni Fela i Sithowie, wszyscy oni rozważają możliwości jakie wynikły ze śmierci Krayta.

Ponadto w styczniu:
SW Adventures: Luke Skywalker and the Treasure of the Dragonsnakes
Tom Taylor (W) and Daxiong (A)
od 20 stycznia (wedle planu), 80 stron, $7,95, TPB, 5 1/4" x 7 1/2"


Film Imperium kontratakuje odsłonił nam tylko niewielki ułamek treningu jakiemu Mistrz Yoda poddał Luka Skywalkera. W tej opowieści, świadku nie znanych wcześniej meandrów treningu, Luke otrzymuje polecenie odnalezienia i sprowadzenia przedmiotu strzeżonego przez najstraszliwsze monstra bagiennego świata Dagobah, dragonsnaki.

Jest to najznojniejsza, najniebezpieczniejsza i najbardziej błotna przygoda w jakiej Luke brał udział.
SW Omnibus: Shadows of the Empire
Perry/Stackpole/Wagner/Zahn/Ezquerra/Nadeau/Plunkett/Randall i wielu innych
od 27 stycznia, 408 stron, $24,95, TPB, 6" x 9"


W Cieniach Imperium Luke, Leia i Chewie starają się pokrzyżować szyki Bobie Fettowi i odebrać mu zamrożonego w węglu Hana Sola. Niestety bohaterowie mają w tej szlachetnej misji więcej przeciwników niż im się wydaje. Vader poszukuje Luka w nadziei skonwertowania go na mrok, zaś nowe zagrożenie, Xizor, bezwzględny władca półświatka, planuje pozyskać łaski Imperatora w zawiłym planie zdeprecjonowania roli Vadera poprzez zabicie młodego Skywalkera. Następnie w Cieniach Imperium: Ewolucji, Guri poszukuje swojej ludzkiego pierwiastka, a Luke śledzi ją przez rozstaje galaktyki. Zaś ostatecznie w Marze Jade: Ręce Imperatora, zabójczyni działająca z polecenia władcy Wszechświata dąży do wykonania powierzonej jej misji, nawet za cenę własnego życia.

Recki owych komiksów znajdziecie w naszej Czytelni
SW: The Thrawn Trilogy
Baron/Vatine/Blanchard/Dodson/Biukovic/Laffray(okładka) i wielu innych
od 6 stycznia (wedle planu), 420 stron, $34,95, HC, 6" x 9"

Pięć lat po upadku Imperium, Luke jest pierwszym z nowych Jedi. Han i Leia żenią się, działają nadal ku chwale Nowej Republiki. Lecz w najdalszych zakątkach Wszechświata spoczywają ostatnie sektory podległe Imperium. Gdy pieczę nad nimi przejmuje ostatni z Wielkich Admirałów, charyzmatyczny genialny stratego Thrawn, pozostaje tylko oczekiwać, jak wojna rozgorzeje na nowo.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016