strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
StarForce 2009 - Goście oraz ciekawostki
piątek · 7 sierpnia 2009 · 13:22 · Shonsu · źródło: BFSWNa stronie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars pojawiły się kolejne informacje na temat konwentu StarForce 2009, który odbędzie się 12 wrzesnia w Toruniu.

Goście STARFORCE 2009:

Kenneth Colley urodził się w Manchesterze w 1937 roku, a od tego 1961 roku rozpoczyna się jego długa lista występów aktorskich kinowych i telewizyjnych. Z niej na wyróżnienie zasługują m.in. rola Jezusa w stworzonym przez grupę Monty Python "Żywocie Briana" i rola pułkownika Kontarsky'ego w nakręconym przez Clinta Eastwooda filmie "Firefox".
Z pewnością największej popularności przysporzyła mu rola Admirała Pietta w Imperium kontratakuje (1980) i w Powrót Jedi (1983). Była to postać oficera imperialnej marynarki, który pełni służbę na flagowym okręcie Dartha Vadera, Gwiezdnym SuperNiszczycielu "Egzekutor". Piett jest ambitny i potrafi idealnie wykorzystać "dymisje" udzielane przełożonym przez Mrocznego Lorda, by błyskawicznie pokonywać kolejne szczeble kariery.
Filmografia Kennetha Colley'a obejmuje obecnie imponującą liczbę 121 filmów i seriali telewizyjnych.

Richard LeParmentier urodził się w USA, niedaleko miasta Pittsburgh, w stanie Pennsylvania. Większość młodości spędził w Anglii i Irlandii, po czym powrócił do Londynu na święta w 1973 roku. Tam właśnie debiutował na deskach teatru, zaś wkrótce pojawił się w brytyjskiej telewizji i filmie. Gwiezdne wojny były trzecim filmem w karierze Pana Richarda.
Rola Admirała Mottiego, imperialnego oficera, który wierzył bardziej w potęgę Gwiazdy Śmierci niż w siłę Mocy, zapewniła mu ogromną popularność i stała się jedną z ikon produkcji, którą powszechnie uznaje się za najpopularniejszy film science-fiction.
Richard LeParmentier pojawił sie w ponad 50 filmach i produkcjach telewizyjnych w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Wśród nich znalazły się popularne światowe hity, takie jak: Stardust, Rollerball, Superman II, London Embassy, Kosmos 1999, Lillie, Capital City oraz Kto wrobił królika Rogera.

Jak wiadomo Gwiezdne Wojny to dobra zabawa dla młodszych jak i tych starszych. Dla tych pierwszych na pewno ciekawy będzie kącik Lego, z kolei rodziców pewnie przyprawi to o ból głowy i uszczuplenie kieszeni, ale czego to nie robi się dla pociech :)

Teraz na pewno ważna informacja dla przyjezdnych, szczególnie dla tych którzy po zakończonym konwencie w sobotę nie będą mieli co ze sobą zrobić. Otóż dzięki pubowi Lizard King będziemy mogli spędzić wspólnie czas na pogaduchach. Szykują się ostre dyskusje :) Będzie tez zniżka na napoje chłodzące.

To tyle, wyczekujcie dalszych wieści. Prace nad imprezą nadal trwają więc to nie koniec atrakcji.
Dokładny program StarForce 2009 niebawem…

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016