strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Koniec z Porą Imperatora
środa · 24 czerwca 2009 · 15:45 · Vua Rapuung · źródło: UniRadio

Niezwykle smutna wiadomość napłynęła do nas ze strony przedstawicieli wrocławskiego UniRadia. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozpoczęła postępowanie dyscyplinarne wobec prowadzących program Michała Wolskiego i Jakuba Bociana. W efekcie tego Pora Imperatora została zdjęta z anteny UniRadia na czas przeprowadzenia postępowania. Postępowanie dyscyplinarne wobec redaktorów Pory było efektem wielu skarg, jakie złożono na ręce KRRiT po emisji ostatniego programu. Każdy kto słuchał audycji wie, że jej gościem był znany fandomowy skandalista Ulv. To jego zachowanie doprowadziło do obecnej sytuacji i zawieszenia Pory. KRRiT wskazuje w swoim oskarżeniu, że prowadzący program nadużyli swoich kompetencji zapraszając do programu osobę niekulturalną i będącą w stanie obrażać innych publicznie. Sam Ulv, który naraził się wielu wpływowym osobom, prawdopodobnie będzie musiał bronić swoich racji na drodze prawnej, choć jak na razie nikt nie żłożył zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa do prokuratury.

Jak donosi jednak Misiek, istnieje możliwość by audycja zeszła do podziemia, tyle że pod zmienioną nazwą, ponieważ marka "Pora Imperatora" należy do UniRadia i jest wyłącznie własnością rozgłośni. Przewidziany czas zakończenia postępowania i możliwe przywrócenie Pory Imperatora na antenę to przełom wrzesnia i pazdziernikaa. Wbrew długim rękom cenzury o całej sprawie będziemy informować Was na bieżąco.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016