strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
LXVIII Imperiada
wtorek · 16 czerwca 2009 · 09:52 · Taraissu · źródło: WFGW

Drodzy panie i panowie, Wrocławski Fanklub Gwiezdnych wojen pragnie zaprosić wszystkich chętnych, krewnych i znajomych na niezapomniane i pozytywnie zakręcone spotkanie wrocławskich fanów SW! To wiekopomne wydarzenie pod nazwą 68. Imperiady odbędzie się w sobotę 20 czerwca w naszej rodzinnej knajpie "Globetrotter" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich.
Zbiórka jak zwykle o godzinie 11:45 pod Empikiem w Rynku, natomiast początek spotkania tradycyjnie odbędzie się o godzinie 12:00. A co w programie? Same pyszności i niespodzianki, czyli między innymi:

* Konkurs Z NAGRODAMI o Wojnach Klonów!
Myślisz, że wiesz wszystko o tym najbardziej olorinowym (czyt. przekoksiarskim) okresie Gwiezdnych Wojen? Przybądź wyposażony w wiedzę z seriali, książek oraz komiksów i spróbuj przetrwać legendarne pytania autorstwa Urthony! Na zwycięzców czekają cenne nagrody (serio!)

* Konkurs "Poznaj swój fanklub"!
Ten konkurs sprawdzi co naprawdę wiemy o sobie i uwaga - tym razem nie będzie wolno korzystać z Naszej-Klasy!

* Dyskusja "Trylogia KOTOR jako trzecia trylogia?"
Wyraź swoje zdanie na temat nowego zwiastunu gry "The Old Republic" i spróbuj odpowiedzieć na pytanie, czy trzy legendarne gry stoją na równi z wyczekiwaną przez fanów kolejną trylogią?

* Kazanie Mesjasza - tym razem Wasz Ukochany Przywódca, Słońce Wrocławia i krain przyległych, Ojciec Chrzestny, Wódz Naczelny, Komandor Płaszczka i Bóg-Imperator opowie Wam o książce "Moc Wyzwolona" przekazując Wam złote myśli na temat tej pozycji.

* Konwenty, konwenty - a zatem "Inne Sfery", "NiuCon" oraz "StarForce" i plany z tym związane.

* Spotkania wakacyjne - nadchodząca lipcowa inwazja na Wałbrzych oraz sierpniowe ognisko!

* A oprócz tego tradycyjne harce i swawole z gyrosem szeherezadą special w tle, Panem Chochlą oraz kucykami Pony!

Jak zwykle serdecznie zapraszamy fanów z całej Polski oraz prosimy o zgłaszanie godziny swojego przyjazdu na dworzec celem wystawienia szlachetnych komitetów powitalnych! Serdecznie zapraszamy, przybywajcie z prędkością warp! Do zobaczenia we Wrocławiu! :)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016