strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
30. Pora Imperatora z Ulvem w roli głównej
poniedziałekk · 15 czerwca 2009 · 13:22 · Vua Rapuung · źródło: UniRadio

Już w najbliższą środę o 20.15 będziemy mogli wysłuchać 30. audycji z cyklu Pora Imperatora. Prowadzącymi będą jak zwykle Michał Misiek Wolski oraz Jakub Bocian Bocian. O czym będzie najbliższa audycja? Jak donosi Misiek, gościem kolejnej Pory Imperatora będzie Ulv! Legendarny założyciel polskiego fandomu Transformers. Zapowiada się więc niezła zadyma, tym bardziej, że mowa będzie o dość zagadkowym temacie, na którym imć Ulv zna się najlepiej: o zabawkach. Zarówno w Gwiezdnych Wojnach, jak i poza nimi. Wrażeń będzie co niemiara, albowiem Ulv jest postacią nietuzinkową i kontrowersyjną, a tym samym - ciekawą. Co widać zresztą po jednej z jego wideorecenzji Transformerów. Nie zabraknie też muzyki, a może nawet trafi się jakiś konkurs.

Oprócz tego przypominamy, że podczas audycji można słać pytania do prowadzących na radiowy numer gg 278708. Ponieważ jest to audycja na żywo, na chwilę obecną możliwe będzie wysłuchanie jej o określonej porze i wyłącznie w internecie, za pośrednictwem strony rozgłośni studenckiej UniRadio, lub bezpośrednio przez link do programu.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016