strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Ogromny pojazd, ogromna obniżka
poniedziałekk · 15 czerwca 2009 · 12:08 · Franki · źródło: Fanatyk.pl

Jeśli myślicie, że widzieliście w życiu dużo, to sprawdźcie to: cena aktualnie najgorętszego modelu Star Wars na rynku spadła do osiągalnych 470.00 zł! Tak jest – ogromny, potężny i przekozacki Millennium Falcon dokładnie za taką kwotę może być dostarczony prosto pod Twoje drzwi, bo za wysyłkę tej mega-paczki nie zapłacisz ani grosza! To najlepszy, za przeproszeniem, stosunek jakości / miodności / ceny jaki da Wam jakikolwiek produkt spod znaku Star Wars.

Ilość Falconów w tej szalonej promocji jest ograniczona, więc jeśli czekasz na św. Mikołaja to życzymy miłych świąt, ale zdecydowanie nie doleci na nie Sokół Millenium.

Oprócz tego znajdziecie na Fanatyku inne pojazdy z klasycznej i nowej Trylogii, miecze świetlne oraz figurki. Asortyment rośnie i na pewno na tym nie koniec. Jeśli masz na oku coś specjalnego, czego nie ma jeszcze w ofercie, pisz na adres sklep@fanatyk.pl i wyraź swoje życzenie w formie mailowej.
Sokół Millenium


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016