strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Ruszyła strona Falkonu 2009
piątek · 5 czerwca 2009 · 12:37 · Shonsu · źródło: Falkon 2009

Kilka dni temu w sieci pojawiła się oficjalna strona Falkonu 2009. Konwent odbędzie się w dniach 13-15 listopada, oczywiście w Lublinie.

Tegoroczna edycja Falkonu jest wyjątkowa, ponieważ już po raz dziesiąty odbędzie się on w mieście nad Bystrzycą. Z tej okazji organizatorzy przygotowują wyjątkowe atrakcje, o których wieści będą sukcesywnie zamieszczane na stronie: www.falkon.konwent.pl

Już teraz możecie zarejestrować się na oficjalnym forum Falkonu 2009 i wziąć udział w dyskusji o powstającym konwencie. Liczymy na Wasze głosy!

Oczywiście na Falkonie nie zabraknie bloku poświęconego Gwiezdnym wojnom. Lubelski konwent będzie jedną z ostatnich okazji do świętowania 30-lecia Star Wars w Polsce. Już dziś możecie zgłaszać wszelkie uwagi i sugestie co do bloku poświęconego gwiezdnej sadze. Na Wasze propozycje czekamy na oficjalnym forum Falkonu w tym miejscu.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016