strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Dzień Dziecka z Polish Garrison i Eagle Outpost - raport
środa · 3 czerwca 2009 · 20:02 · DantE · źródło: Polish Garrison

W niedzielę 31 maja 2009, Polish Garrison oraz Eagle Outpost uczestniczył imprezie zorganizowanej z okazji „Dnia Dziecka” na Kortowie k/Poznania. W tym roku organizatorzy postanowili zafundować najmłodszym zabawę w klimacie Gwiezdnych Wojen.Zanim ruszył „Punkt Rekrutacyjny” Polskiego Garnizonu...... nasi Sandzi postanowili zmienić swój wizerunek i stać się Sando-Clonami z bardzo odległej galaktyki.W „Punkcie Rekrutacyjnym” każdy mógł zapoznać się z misją Polish Garrison, a pod bacznym okiem Rebelianckiego Troopera wziąć udział w konkursie rysunkowym. Hitem stała się praca z nie pokolorowany szturmowcem i podpisem "przecież legioniści byli biali".Imperialna strzelnica, jak zawsze, cieszyła się dużym powodzeniem. W końcu nie każdy ma na co dzień możliwość upolowania Wampy strzelając z "prawdziwego" blastera w hełmie Klona.

Nie mniejszym powodzeniem cieszył się pan "Bulwa", który w tym dniu po wielokroć był składany i rozkładany.Zwolennicy Jasnej Strony Mocy mogli wstąpić do "Akademii Jedi", nauczyć się walczyć mieczem świetlnym, nauczyć się posługiwać Mocą i oczywiście zwyciężyć siły zła.Natomiast ci którzy woleli,Ciemną Stronę Mocy, wstępowali do „Akademii Imperialnej”.Dzięki firmie HASBRO, adepci Akademii Jedi i kadeci Akademii Imperialnej otrzymali wiele wspaniałych nagród. Każde dziecko, które bawiło się z nami otrzymało "upominki" ufundowane przez wydawnictwo EGMONT.


W Dniu Dziecka na Kortowie z ramienia Polish Garrison udział wzięli:

Arkadjusz "Areckin" Szajek, TK 9970 (stormtrooper)
Mariusz "Łysy" Stormowski, TD 14086 (sandtrooper)
Tomasz "Paris" Paryż, TD 5813 (sandtrooper)
Maciej "M@Ska" Skawiński, TK 2791 (stormtrooper)
Katarzyna "Santana" Skawińska TI 9192
(wsparcie przy konkursach, obsługa i opieka pana Bulwy szturmowca)

Eagle Outpost w składzie:
Michał "ShVagYeR" Szymański

Wsparcie:

Ilona, Kasia, Monika, Adam (zdjęcia), Ola (kamera), Krzysiek (TIE pilot)

Podziękowania dla WTT Kortowo za sprawne zorganizowanie imprezy, specjalne podziękowania dla pani Joanny Wierszyłłowskiej

Szerszy raport można przeczytać na stronie Polish Garrison.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016