strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
28 Pora Imperatora
wtorek · 2 czerwca 2009 · 15:28 · Vua Rapuung · źródło: UniRadio

Już jutro o 20.15 będziemy mogli wysłuchać kolejnej edycji z cyklu Pora Imperatora, tym razem w jej 28. odsłonie. Prowadzącymi będą jak zwykle Michał Misiek Wolski oraz Jakub Bocian Bocian. O czym będzie najbliższa audycja? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i prośbom słuchaczy, zachwyconych pewnym epickim i kultowym mistrzem Jedi o hebanowej skórze, Misiek i Bocian opowiedzą nam o czarnych w Gwiezdnych Wojnach. Przekonamy się między innymi, czy rap w SW miałby rację bytu, o co chodzi z gwiezdnowojennym rasizmem i dlaczego Mace Windu jest kultowy. W "kąciku fana" pojawi się natomiast wywiad-niespodzianka.

Oprócz tego przypominamy, że podczas audycji można słać pytania do prowadzących na radiowy numer gg 278708. Ponieważ jest to audycja na żywo, na chwilę obecną możliwe będzie wysłuchanie jej o określonej porze i wyłącznie w internecie, za pośrednictwem strony rozgłośni studenckiej UniRadio, lub bezpośrednio przez link do programu.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016