strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Powróci Karmazynowe Imperium?!
piątek · 29 sierpnia 2008 · 12:00 · Baca · źródło: Club Jade

Karmazynowe Imperium być może powróci niedługo w swej trzeciej odsłonie. Na comicbookresources stoi wywiad video z Mikiem Richardsonem, założycielem Karego konika. Pan Michał kiedyś to wraz z Randym Stradleyem stworzyli byli ociekające kultem lojalności przygody Kira Kanosa oraz ich zaskakujący sequel. Podobno teraz wrócili do rozmów nad częścią trzecią. Była ona kiedyś już planowana, jako próba zemsty Kanosa na Skywalkerze - zabójcy Imperatora. O czym będzie tym razem i czy Kanos nadal będzie odgrywał swą drugą tożsamość - Keniksa Kila - na razie źródła milczą. Oby jednak było coś na rzeczy. Pozostaje trzeba czekać co Stradley napisze na sajcie Dark Horse'a.

Ponadto ze stopki z odpowiedziami redaktorów w zeszycie Rebellion#16 aka. Vector#8 dowiadujemy się o powstaniu nowej, pełnoprawnej serii obejmującej wszystkie epoki. Ma nosić tytuł Star Wars Adventures i będzie wydawana od przyszłego roku. Jak widać wracamy na stare śmiecie - coś jak SW Tales, być może już nie infinietes, choć to jeszcze nie jest powiedziane. W ogóle niewiele jest na ten temat powiedziane. Wiadomo też, że przy początkowej historii zatrudnienie znajdzie Jeremy Barlow, który szykuje opowiastkę o Chewbacce i Hanie Solo. Do rysowania gwiezdnowojennych komiksów wróci także Colin Wilson, choć na razie nie jest powiedziane do której serii.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016