strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Komiksowe recenzje nowe
piątek · 29 sierpnia 2008 · 11:22 · Baca

Przez ostatni tydzień dorzuciliśmy jeszcze parę opinii na temat wydawnictw starwarsowych, w których kreska i dymek idą w parze. Chronologicznie wygląda to tak:

SW KotOR#31: Turnabout - łatwiej nie wejść niż wyjść. Zayne tego nie wie, co prowadzi do nieporozumień na orbicie Coruscantu.

SW Rebellion#15: Vector (7z12) - Vader próbuje zgrywać stratega i zastawia pułapki na niczego nie spodziewających się rebeliantów, jednocześnie, niczym hodowca żuków, sprawdza który jest silniejszy.

SW Visions of the Blade - zaskakujące infinities. Krzyżuj miecz z mieczem świetlnym i graj ukrytymi postaci. Albo dowiedz się jak do tego doszło.

SW Legacy#26: The Hidden Temple(2z2) - dżedaje są wierni swoim zasadom, a lewitujące ośmiorniczki świecą. Przypomina o sobie Artoo.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016