strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Środowe komiksowe nowości i wydanie zbiorcze
wtorek · 26 sierpnia 2008 · 20:45 · Baca

Jutro Kary koń rozpocznie kolportaż takiego to, a takiego towaru.

SW Rebellion#16: Vector (8z12)
Williams/Weaver/Glass/Scott(okładka)
40 stron, $2.99

Zanim Celestyna stała się zimną suką zadającą się z łysiejącym duchem starszego pana, była grzeczną dziewczynką z warkoczem, której marzyły się: życie jak z Gilmour Girls, kosmetyki i chłopcy. Niestety nieszczęśliwy splot wydarzeń różne amulety, klatki i nieodpowiedzialni młodzieńcy doprowadzili do tego, że za karę siedzi na maleńkim księżycu otoczona przez monstra. Może jej życie odmieni się wraz ze spotkaniem "największego fejmusa galaktyki"...
Preview

SW Legacy#27
Ostrander/Francia(w tym okładka)/Anderson
40 stron, $2.99

Źle się dzieje w państwie kraytowskim. Cesarz-Samozwaniec wciąż musi borykać się z prawdziwym Pomazańcem, choć detronizowanym, ciągle groźnym, wiernymi mu siłami Imperium oraz Knechtami, a także odszczepieńczą grupką dżedajów na czele z Cadem Skywalkerem. Jakby tego było mało D. Krayt ciągle ma kłopoty z zżerającą go zbroją. Jego wierny sługa Wyyrlok podąża do światów środka by odnaleźć remedium na dolegliwości swego pana.
Preview

SW: KotOR Vol. 4: Daze of Hate, Knights of Suffering (TPB)
Miller/Dazo/Weaver/Parsons/Atiyeh/Wilson(okładka)
144 pages, TPB, 7" x 10", $18.95

Oto 4. już odsłona KotORkowych TPB-ów. Tym razem sześć zeszytów a zarazem dwie podserie (Daze of Hate, Knights of Suffering - zeszyty 19-24). Trochę przygód z demonicznym lordem Adaską i jego makiawelicznym planem, trochę wojen z Mandalorianami na Taris, dla każdego coś się znajdzie. Kilka słów na temat zeszytów znajdziecie pod odpowiednimi linkami wśród naszych komiksowych recenzji.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016