strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
LEGO Star Wars
piątek · 9 pazdziernika 1998 · 00:00 · Aku

ORD MANTELL EXCLUSIVE! Na początku stycznia ukaże się katalog LEGO na 1999 rok. W katalogu tym będzie można znaleźć zapowiedzi nowego asortymentu zabawek LEGO opartego na klasycznej trylogii Star Wars. Cały tegoroczny asortyment Classic Star Wars znajdzie się w sklepach w marcu i będzie liczył sobie kilka zestawów (nieoficjalna informacja to 5-6 zestawów) ale na pewno nie będzie to więcej niż 10. W przeciwieństwie do koncernu HASBRO, który dla różnych regionów świata ma różny zakres asortymentów, LEGO wprowadzi swoją ofertę na całym świecie, tak więc będziemy mogli w Polsce kupić wszystkie zestawy jakie zostaną wyprodukowane.
Najprawdopodobniej w okolicach sierpnia, w sklepach dostępna będzie druga, zaktualizowana wersja katalogu, obejmująca asortyment Star Wars: Episode I. Ten asortyment także złożony będzie z kilku zestawów (nieoficjalnie z 6-7) i pojawi się w sklepach w okolicy kinowej premiery Epizodu I, ewentualnie na kilka tygodni wcześniej.
Na razie nie wiadomo, żeby któryś z zestawów miał być dostępny jako limitowany, exclusive, lub w sprzedaży wiązanej. Całości sprzedaży będzie towarzyszyła akcja promocyjna oparta na materiałach point of sale, czyli wszelkiego rodzaju gadżetach w punktach sprzedaży.
Podziękowania dla LEGO POLSKA za informacje.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016