strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Zapowiedzi Dark Horse'a na listopad
piątek · 15 sierpnia 2008 · 10:26 · Wedge

Dark Horse zapowiedział na deszczowy listopad premierę dwóch nowych, oczekiwanych komiksów, wspomaganych przez kolejne zbiorcze wydanie staroci i jeden TPB. Oto szczegóły:


Legacy #30 - Vector #11

Pora na przedostatnią część crossovera o nazwie "Vector", w którym wiekowa Jedi o imieniu Celeste Morne dociera do kresu swych trwających kilka tysiącleci przygód. To zarazem też trzecia część cyklu, która dzieje się na łamach serii "Legacy", a więc nie zabraknie w niej także i starych bohaterów. Przechodząc do konkretów: Celeste ze Starej Republiki wespół z Cade'm Skywalkerem, potomkiem legendarnej dynastii, połączyli siły z grupą Imperialnych Rycerzy i kumplami Cade'a spod znaku łowców nagród. Wspólnie spróbują ubić Imperatora Sithów, Dartha Krayta. Ale Celeste od ponad 4000 lat walczy z duchem innego Sitha - Karnessa Muura i nikt nie wie, jak mocno kontroluje on jej poczynania. Czy plan Cade'a się powiedzie, czy znajdzie się on na łasce kolejnego Sitha? Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema. Premiera 26 listopada, cena 2,99 $.


KOTOR #35

A teraz to na co wszyscy czekali - trzydziesty piąty zeszyt cyklu "Knights of the Old Republic", kończący miniserię o nazwie "Vindication", w której poznamy ostateczny los zmagań ściganego Padawana Zayne'a Carricka z zainfekowanym ciemnością Zgromadzeniem Jedi. Zayne i jego były mistrz, Lucien Draay zmierzą się z pokusami ciemności, podczas gdy cały Zakon zapłonie w ogniu wojny, gdy planeta-miasto Coruscant stanie się polem bitwy. Wóz albo przewóz, ktoś ostatecznie zginie, by przeżyć mógł ktoś! Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Brian Ching. Premiera 19 listopada, cena 2,99 $.


Vector - Volume 1 - TPB

A teraz dla kolekcjonerów coś przyjemnego, a mianowicie zbiór pierwszych sześciu zeszytów (a więc połowy) crossovera "Vector", dziejących się na łamach cyklu "Knights of the Old Republic" oraz "Dark Times". W tej epokowej historii ścigany Padawan Zayne Carrick zmierzy się z inną Jedi, Celeste Morne, oraz artefaktem Sithów zwanym Talizmanem Muura. Wydarzenia z przeszłości doprowadzą do zaskakującego rozwinięcia 4000 lat później, kiedy to Darth Vader i przemytnicza załoga statku "Uhumele" trafią w sam środek zmagań z Talizmanem Muura i Celeste Morne w tle, z których nie wszyscy wyjdą żywi. Scenariusz John Jackson Miller i Mick Harrison, rysunki Scott Hepburn, Douglas Wheatley i Dave Ross. W składzie 144 strony. Premiera 28 stycznia 2009, cena 17,95 $.

Star Wars Omnibus: Rise of the Sith - TPB

Oto na naszych półkach pojawi się kolejne zbiorcze wydanie, zawierające w sobie od dawna wyprzedane i niedostępne klasyki. Ten Omnibus serdecznie polecamy ze względu na jedną pozycję. A w składzie: dwie miniserie o przygodach Qui-Gon Jinna i jego ucznia Obi-Wana Kenobiego ze złoczyńcami i bombami w tle, zatytułowane "The Aurorient Express" oraz "Last Stand on Ord Mantell", krótka historia o łowczyni nagród pod tytułem "Aurra's Song", następnie mało znana i absolutnie genialna miniseria "Jedi Council: Acts of War", w której poznamy pierwszą próbę Dartha Sidiousa przetrzebienia Zakonu Jedi na długo przed Rozkazem 66 (co zawierało w sobie szturm na Świątynię Jedi i dużo jaszczurów w tle), następnie pierwsze sześć zeszytów znanej serii "Republic", zawarte w miserii "Prelude to Rebellion" z Ki-Adi-Mundim w roli głównej, a na samym końcu wznawiany już kilkakrotnie kultowy komiks "Darth Maul". Dużo dobrego, łapcie kogo stać! Scenariusz Mike Kennedy, Ryder Windham, Dean Motter, Randy Stradley, Jan Strnad oraz Ron Marz, rysunki Lucas Marangon, Ramon F. Bachs, Isaac Buckminster Owens, Davidé Fabbri, Anthony Winn oraz Jan Duursema. W składzie 448 stron. Premiera 14 stycznia 2009, cena 24,95 $.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016