strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Preview: KotOR#32, Rebellion#16, Legacy#27
piątek · 1 sierpnia 2008 · 14:17 · Baca

SW KotOR#32: Vindication (1z4)
Miller/Ching(w tym okładka)/Atiyeh
40 stron, $2.99

Życie w wiecznie zagrożonej galaktyce nie jest łatwe, choć czasem przewidywalne. Zayne Carrick zataczał okrąg i wracał już na miejsce swej domniemanej winy, na Taris, tam gdzie wszystko się rozpoczęło. Teraz także wraca, ale na Coruscant, by odsłonić przed Radą Jedi ciemne sprawki Draayowego the Covenantu. Co prawda nie do końca w takiej sytuacji i okolicznościach, jak planował, lecz nadal wierzy, że uda się doprowadzić do sprawiedliwego osądzenia win i oczyszczenia.
Preview

SW Rebellion#16: Vector (8z12)
Williams/Weaver/Glass/Scott
40 stron, $2.99

Luke, Leia, Han, Chewie i cała masa pomniejszych Rebeliantów wpadli w okrutną zasadzkę, jaką przygotował na nich Vader rękami niczego nie spodziewających się Morne i Muura. Rodzeństwo pojmane przez rakghoule zaś reszta nieśmiertelnych bohaterów + Basso i Deena Shan kombinuje, jak tu uwolnić przyjaciół z pułapki oraz odpalić całą watahę zmutowanych w monstra szturmowców. Dokończenie tej przygody już za 140 lat, hey!
Preview

SW Legacy#27
Ostrander/Francia(w tym okładka)/Anderson
40 stron, $2.99

Podczas gdy Cade ucieka z Coruscant, D. Krayt dopiero co rozpamiętuje chwilową porażkę. Zbiera swoich pobitych followersów i udaje się pacyfikować ludy planety Dac, znanej też jako Mon Calamari. W tym czasie, co już wiemy, ostatni Skywalker leci spotkać przedostatniego. Zaś najwierniejszy z wiernych Krayta, Darth Wyyrlok III udaje się z misją do światów Jądra, by znaleźć lekarstwo na chorobę swego mistrza.
Preview
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016