strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Rzut okiem na... KotOR #31
sobota · 28 czerwca 2008 · 09:34 · Rif

Nietypowa dzisiaj zapowiedź kolejnego zeszytu, bowiem przykładowe plansze nie pochodzą z oficjalnej strony Dark Horse, a z wywiadu z J.J.Millerem. Jest preview? Jest, i to nawet z większą ilością stron niż zazwyczaj. One-shot Turnabout stanowi wprowadzenie do mającej wiele wyjaśniać podserii Vindication.

SW KotOR#31: Turnabout
Miller/Robinson/Atiyeh/Ching (okładka)
23 lipca (wedle planu), 40 stron, $2.99

Zayne Carrick, padawan-uciekinier, okryty infamią w wyniku fałszywego oskarżenia o mord na swoich koleżankach i kolegach zmierza do autorytetów moralnych. Wierzy w szansę odzyskania dobrego imienia. Pragnie dowieść niegodziwości byłych mistrzów i odsłonić na widok publiczny ciemne sprawki ich tajnego stowarzyszenia. Okazuje się jednak, że dotarcie do sprawiedliwych bez konfrontacji ze swoimi oskarżycielami jest trudniejsze aniżeli jest on sobie w stanie wyobrazić. W związku z tym kluczem do powodzenia jest pozyskanie pomocy ze strony przyjaciół, którzy sprawdzą się w biedzie. Najlepiej każdego z osobna i wszystkich zarazem, których Carrick spotkał podczas swojego niedługiego przecież żywota.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016