strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Pierwsze spojrzenie na album o powstawaniu TFU
środa · 25 czerwca 2008 · 18:14 · Rif · źródło: TF.N

Michael Rogers z Library Journal dostał w swe łapki album The Art and Making of Star Wars: The Force Unleashed i wrażeniami z tej lektury podzielił się na macierzystym serwisie.

Album zawiera historyjkę powstawania gry i kreowania jej bohaterów. Ponadto z samej treści dowiadujemy się, że centralnym wątkiem fabuły TFU będzie nie tylko chęć zgładzenia pozostałych przy życiu rycerzy Jedi, ale i działania Vadera w celu wykrycia i zlikwidowania spiskujących senatorów. Opowieści o narodzinach gry towarzyszy ponad 300 różnej maści grafik od szkiców koncepcyjnych po ukończone modele CGI, a także koperta, w której umieszczone są karty najważniejszych postaci wraz z opisami.

The Art and Making of Star Wars: The Force Unleashed ukazać się ma w USA 19 sierpnia, autorami słowa pisanego są Haden Blackman i Brett Rector, a całość wyceniono na 29.95$.

Poniższe zdjęcia Rogers wykonał na szybcika w biurze, ale przymknijmy oko na kiepską jakość, gdyż prezentują ciekawy materiał.Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016