strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Rzut okiem na... Legacy #26
środa · 25 czerwca 2008 · 07:54 · Rif · źródło: Dark Horse

Przez blisko miesiąc nie ukazywać się będą żadne nowe zeszyty z historyjkami obrazkowymi „odległej galaktyki”, lecz tę dziurę wydawniczą zagospodarujemy prezentując zapowiedzi kolejnych odcinków.

W dniu dzisiejszym możecie rzucić okiem na kilka przykładowych plansz z zeszytu nr 26 serii Legacy, a które znajdziecie na stronie DHC dokładnie >>tutaj<<.

SW Legacy#26
Ostrander/Duursema/Parsons/Francia
23 lipca (wedle planu), 40 stron, $2.99

Galaktyka jest poszatkowana po bolesnej lekcji posłuszeństwa, jakiej udzielił jej D. Krayt. Cade Skywalker postawił sobie za punkt honoru powstrzymanie Samozwańca. Dufa, że w ten sposób nie tylko on i jego ekipa z niebieskiego dżipa przestaną być ścigani, lecz również szarzy mieszkańcy wszechświata odetchną z ulgą i otrą pot ze spoconego czoła. Samemu tego dokonać nie może. Podąża do tajnej Świątyni Jedi, by skorzystać z pomocy tamtejszych Jedi. Jednak taka eskapada może obfitować w inne niebezpieczeństwa, niekoniecznie powiązane z Kraytem.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016