strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Spotkanie S.W.A.T., czyli Star Wars Artistic Team dla każdego
środa · 18 czerwca 2008 · 21:52 · DarkMiagi

Oto depesza, którą przechwyciły nasze stacje wywiadowcze rozmieszczone w pobliżu jądra galaktyki:

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą czynnie uczestniczyć w tworzeniu programu artystycznego oraz strojów z Gwiezdnych wojen, na kolejne piąte w tym roku spotkanie zespołu S.W.A.T. (www.swat.org.pl).

Dla osób, które przybędą przewidujemy niespodzianki, w tym możliwość nie tylko zobaczenia, ale również przymierzenia zbroi imperialnego szturmowca (wersja FX oraz ANH), szat Rycerza Jedi oraz zapoznanie się z wszelkimi akcesoriami związanymi ze strojami (miecze świetlne, blastery itp.).

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 21 czerwca w Warszawie, przy ulicy Smolnej 30 w godzinach 9:00-13:00 (sorki, że tak wcześnie, ale to jedyny termin w jakim możemy mieć salę).

Zbiórka przed szkołą punktualnie o godzinie 9:00 i w zależności od ilości osób zajęcia odbędą się w terenie bądź na sali gimnastycznej pobliskiego liceum. Prosimy o zabranie stroju umożliwiającego czynne uczestniczenie w zajęciach rekreacji ruchowej. Uprzedzamy, że na sali gimnastycznej wyłożone są maty, w związku z czym ćwiczymy na niej bez obuwia.

W razie problemów z dotarciem bądź pytaniami proszę dzwonić na numer telefonu 508 904 501 bądź wysłać email na adres info@swat.org.pl.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016