strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
KotOR, Legacy i jeszcze 3. TPB Legacy w środę
wtorek · 17 czerwca 2008 · 19:44 · Baca

Już jutro.

SW KotOR#30: Exalted (2z2)
Miller/Dazo/Atiyeh/Weaver(okładka)
40 stron, $2.99

Na planecie Odryn wiecznie pada deszcz. Jest smutno i plucha. Zayne Carrick i Gryph trafili tam by odkryć ciemne interesy tajnego stowarzyszenia Jedi, któremu przewodniczy mama Luciena Draaya. Ich śladem podąża freeoriński mistrz Jedi Feln, który powraca na ojczystą ziemię, gdyż w profetycznym widzeniu ujrzał swoją śmierć. Na razie jednak wygląda na to, że to Zayne jest bliżej zjednoczenia się z Mocą.
Preview

SW Legacy#25 (1z2)
Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson
40 stron, $2.99

Cade i jego kryjący łysinę czapeczką stryjaszek Nat Skywalker (aka Bantha Rawk) lecą do megasekretnej Świątyni Jedi spotkać K'Kruhka i drzewiejącą mistrzynię T'ra Saa. Na imprezę wpadną też Cesarscy Knechci. Wszystko po to, by zastanowić się jak odebrać władzę D. Kraytowi. "Two-shot" zgodnie z dziwną polityką karego konika nie ma jeszcze tytułu (zaś KotOR#30 okładki).
Preview

SW: Legacy Vol. 3: Claws of the Dragon (TPB)
Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson
144 strony, $17.95, 7" x 10"

To już trzeci TPB-ek serii Legacy. Tym razem obejmuje "sześciostrzałową" podserię Claws of the Dragon. Ta zaś poniekąd, jak zresztą całe Legacy, czerpie z tego co już było, trochę tylko zmieniając pewne wątki i rozwiązania. Tym razem przygoda przypomina nieco Dark Empire, zaś Cade naśladując swojego prześladującego go w astralnej postaci fejmusowego praszczura próbuje zwieść D. Krayta, że zostanie b. złym Sithem.
Preview
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016