strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Szczecińscy fani do broni
niedziela · 15 czerwca 2008 · 11:15 · Merridius · źródło: Bastion za Tytymkiem

Jak słusznie zauważył nasz internetowy partner, Bastion, z którym lubimy sobie nawzajem podkradać newsy, na horyzoncie pojawiła się kolejna warta poparcia fandomowa inicjatywa. Niejaki kolega Tytymek, znany (lub nie) z wszelakich for i forów, a zamieszkały w Szczecinie wział na swoje barki ciężar wskrzeszania/nawiązania starych/nowych znajomości między fanami SW ze Szczecina i okolic.

Na chwilę obecną nie jest jeszcze w pełni jasne, jaką formułę przyjmie tworzący się właśnie fanklub. Wszystko zależy od Was, drodzy fani ze Szczecina. Pierwszym krokiem, jaki zamierza postawić wschodzący fandom, jest dotarcie do jak najszerszych rzesz szczecińskich SW-entuzjastów. Drugim, jeżeli chętni i szczeście dopisze, będzie oczywiście organizacja fantastycznych spotkań, jakie praktykują chociażby fani z Wrocławia czy Bydgoszczy. A potem, kto wie... może konwent?

Powstała już nawet prowizoryczna strona Szczecińskiego Fanklubu. Jej zawartość jeszcze nie zachwyca, ale z Waszą pomocą z pewnością ów stan rzeczy prędko ulegnie poprawie.

Mieszkasz w Szczecinie lub okolicach? Masz blisko? Chcesz poznać nowych, ciekawych ludzi? Gwiezdna przygoda czeka na Ciebie! Wystarczy nawiązać kontakt GG pod numerem 5527295 lub wpisać się do księgi wieczystej, tzn. tego tematu na naszym zacnym forum Holonet.pl

Piękni i młodzi - do boju!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016