strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Ania Hikiert na Holoczacie już dziś UPDATE
środa · 18 czerwca 2008 · 10:29 · Merridius

UPDATE (26 czerwca 2008):
Przypominamy, że nadszedł ten wspaniały dzień, w którym na Holoczacie o godzinie 20.00 spotka się z czytelnikami najnowszy tłumacz wydawnictwa Amber, Anna 'FaultFett' Hikiert, by odpowiedzieć na nurtujące Was drodzy fani pytania. Do zobaczenia już za parę godzin!

-----------------


UPDATE (17 czerwca 2008):
Mając na uwadze nadciągający krokami wielkimi niby AT-AT czat z naszą koleżanką-tłumaczką, Anną Hikiert, postanowiliśmy udostępnić szerokim rzeszom słuchaczy/czytelników super-tajny i luksusowy temat z ukrytego działu naszego sztabu speców od tłumaczenia. W topiku tym Pani Ania konsultowała z naszymi fachowcami i ekspertami wszelkie wątpliwości dotyczące małych i dużych kwestii kontrowersyjnych w trudnej sztuce translacji (tj. tłumaczenia). Liczymy na to, że lektura tej interesującej dyskusji pomoże wszelkim potencjalnym gościom czatu, którzy chcieliby zapytać, ale nie wiedzą o co.

Oto poszlaka: tu kliknij

Dodatkowo tym z Was, których nie przeraża paradoksalny system drzewkowy, polecamy bliźniaczy temat na forum Bastionu. Od początku był on otwarty dla wszystkich przypadkowych podróżnych, co jednakowoż w niczym nie ujmuje jego wartościom poznawczym. Klikać proszę tutaj.

W obu topikach można oczywiście napisać swoje sążniste komentarze, my zachęcamy jednak do pozostawienia sobie odrobiny energii na czat, który z pewnością będzie dyskusją niezapomnianą. Do zobaczenia w przyszły czwartek!

-----------------


Panie i panowie, nadeszła wiekopomna chwila.

"Wygnanie" ledwie pojawiło się w księgarniach, lecz my postanowiliśmy już teraz wyjść naprzeciw potrzebom tych z Was, którzy chcieliby zadać jakieś pytania znanej i lubianej celebrity polskiego fandomu, młodej tłumaczce - Annie Hikiert, znanej też jako FaultFett. Tak, nie inaczej - pani Anna zgodziła się uczestniczyć w specjalnym holoczacie - internetowym spotkaniu z nią samą. Ten wręcz niewyobrażalny lans i raj dla czytelników będzie miał miejsce w ostatni czwartek przed Dniami Fantastyki, tj. 26 czerwca. Czat rozpocznie się ok. godziny 20.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów pani Ani, "Wygnania", wrogów Amberu i każdego, kto będzie miał w ów czwartek wolne. Obecność obowiązkowa!

A do samego pokoju czatowego ICO możesz wejść już teraz, klikając tutaj. Tu również będziemy 26.06 o godzinie W.

Do zobaczenia!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016