strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Dokąd zmierzasz LucasArts? UPDATE
poniedziałekk · 9 czerwca 2008 · 20:58 · Rif · źródło: Kotaku

UPDATE: Nieco więcej światła na sprawę rzucił dziś serwis Shacknews. Jego redaktorzy (powołując się na "sprawdzone źródła") informują, że po premierze gry The Force Unleashed z pracą pożegna się kolejna setka pracowników. TFU będzie też prawdopodobnie ostatnią grą opracowywaną wewnętrznie w studiach LA - będąca (podobno) w zaawansowanym stadium produkcji nowa gra z serii Indiana Jones ma być ukończona przez innego developera.

Więcej szczegółów na Kotaku i Shacknews.
(Miagi)


LucasArts pojechało po etatach i do byłego szefa, Jima Warda, dołączyła około setka pracowników różnego szczebla, od testerów po szychy, w tym odpowiedzialny za produkcję wydanej przed kilkoma dniami gry LEGO Indiana Jones, Shawn Storc.

Byli pracownicy w drodze rewanżu zdradzają nad jakimi tytułami aktualnie pracowali w studiach Lucasa i których to przyszłość, w związku ze zwolnieniami, staje pod znakiem zapytania. Oto krótka lista:

- KotOR 3 (według doniesień ma to być MMO)
- Battlefront 3 (o tym, że pracuje nad nią zewnetrzne studio Free Radical wiadomo od dawna, gorzej, że ostatnia gra tegoż studia, czyli Haze na PS3, jest niezłą kupą)
- Oficjalna gierka Indiana Jones (czyli pewnie tytuł, nad którym prace trwają już od paru lat)
- Kolejna gra z cyklu LEGO umieszczona w świecie słynnego archeologa (czyżby na podstawie IJ IV?)
- Gra z mieczami świetlnymi w roli głównej na Nintendo Wii (może to gra Clone Wars, o której słychać od kilku dni).

Dodatkowo wiadomo, że The Force Unleashed jest już gotowe, podobnie jak i gra nie-SW pt. Fracture, która wedle słów zwolnionych pracowników jest niezłym śmieciem.

Pozostaje nam zatem czekać na kolejne informacje i to z pewnością czekać długo, bo raczej nie ma co liczyć, że ktoś z LucasArts oficjalnie odniesie się do rewelacji byłych podwładnych.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016