strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Sekretny Uczeń w Soul Calibur IV! UPDATE
piątek · 6 czerwca 2008 · 18:03 · Rif · źródło: GameSpot

UPDATE:
Troszkę nie przyuważyliśmy, że oprócz zapowiedzi i zdjęcia dostępny jest również nowy zwiastun, w którym mocno został wyeksponowany nasz drogi Starkiller (ostatnich kilkanaście sekund). Zresztą zobaczcie sami.- - - - - -


Sekretnego Ucznia (aka Stakiller) ujrzymy w akcji na konsolach szybciej niż się tego mogliśmy spodziewać! Nie oznacza to wcale, że LucasArts wyda wcześniej The Force Unleashed. Nic z tych rzeczy.

Namco Bandai słowami mistrz Yody „There is another” poinformowało dzisiaj, że postać ucznia Ciemnej Strony pojawi się obok Dartha Vadera, wspomnianego mistrza Yody i watachy postaci nie-SW w grze Soul Calibur IV, w wersjach na obie rywalizujące ze sobą na rynku konsole. Oznacza to, że będziemy mogli na danej konsoli rozegrać walkę jednej z klasycznych postaci przeciwko Sekretnemu Uczniowi (bądź vice-versa). Czekamy zatem na kolejne informacje, a najlepiej na filmik z gameplayem podobny do tych, które prezentowaliśmy w newsach (Vader, Yoda) sprzed kilku dni.

Przy okazji małe info - Soul Calibur IV nie ukaże się w czerwcu, jak podawaliśmy wcześniej, ale 29 lipca.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016